Tribute to Jimi Hendrix w Wydziale Remontowym

Hendrix TWydział Remontowy zaprasza wszystkich fanów rock’n’rolla na kolejne muzyczne wspomnienie. Już 25 kwietnia (piątek) ruszymy w psychodeliczną krainę lat 60., by znaleźć się na koncercie mistrza – Jimiego Henrdixa. Muzycy coverujący utwory słynnego gitarzysty, spróbują odtworzyć magię dźwięków, płynącą z jego Fendera Stratocastera przeszło 40 lat temu.

Jimi Hendrix stał się uosobieniem idealnego gitarzysty, swoistą legendą, a wręcz bogiem rocka. Zapisał się w historii muzyki światowej jako znakomity, innowacyjny muzyk i producent. Brzmienie jego gitary, z charakterystycznym efektem „kaczki”, bez trudu rozpoznaje nawet muzyczny laik. Wbrew różnicy pokoleniowej artysta nie traci na popularności, inspirując młode kapele oraz scenicznych weteranów.

Hendrix to także nieposkromiona osobowość i odzwierciedlenie ducha pokolenia flower-power. Bohater festiwali Woodstock i Monterey Pop Festival. Ekscentryczny, wybuchowy, a przede wszystkim piekielnie zdolny chłopak, któremu oddało się wyrwać z biedy i uprzedzonego rasowo środowiska. I choć całym sobą walczył o wolność, odebrał ją sobie, uzależniając się od narkotyków.

Aby uczcić pamięć wielkiego gitarzysty, klub Wydział Remontowy zaprasza na koncert Tribute to Jimi Hendrix. W skład zespołu coverującego utwory muzyka wchodzą:

Piotr Słodkowski – Vocal, Gitara, Piano

Maciej Siara Sieczak – Gitara

Tomek Bushmansky – Bass

Maj Majewski – Perkusja

oraz gość specjalny: Joanna Kozyrska – Vocal

 

Start: 21.00 (otwarcie od godz. 20.00)

Bilety: 10 zł.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/269502583225993/

Polecamy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *