Tribute to Queens Of The Stone Age w Wydziale Remontowym

QOTSAWielkimi krokami zbliża się kolejny tribute w Wydziale Remontowym. Tym razem muzycy wezmą na warsztat twórczość Queens Of The Stone Age. Jeśli jesteście fanami rocka, który tworzy Josh Homme z ekipą, nie może was tam zabraknąć 17 kwietnia.

Queens Of The Stone Age to jeden z największych zespołów szeroko rozumianego światowego rocka. Grupa początkowo grała muzykę zbliżoną do stoner rocka, następnie muzycznie ewoluując w odrębny styl, oparty na muzyce z lat 70. i 80. XX wieku, dokonaniach Black Sabbath oraz współczesnej muzyki alternatywnej. Liderem i trzonem zespołu jest Josh Homme, a z QOTSA grała niejedna gwiazda rocka, m.in. Dave Grohl (Nirvana, Foo Fighters).

Queens OF The Stone Age mają na całym świecie ogromne rzesze fanów, a zdobyli ich serca swoim spojrzeniem na rocka, przy którym „faceci idą w pogo, a kobiety zaczynają tańczyć”. O tym, ilu i jakich fanów mają w Trójmieście (a grali tu na Festiwalu Open’er), przekonacie się w Wydziale Remontowym. Impreza zaczyna się o 20.00, a wstęp kosztuje 12 zł.

 

Queens of the Stone Age Tribute Band:

Piotr Horbaczewski – lead vocal
Piotr Augustynowicz – guitar, backing vocal
Michał Wójcik – guitar, backing vocal
Dominik Demonik Koziura – bass
Igor Augustynowicz – drums

Wykonają wybrane utwory z płyt:

Queens of the stone age (1998),
Rated R (2000),
Songs for the deaf(2002),
Lullabies to Paralyze (2005),
Era Vulgaris (2007),
…Like Clockwork(2013)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 4 =