Najlepsze aplikacje sportowe na telefon

Z każdym dniem robi się coraz cieplej i słoneczniej. Sezon przygotowania sylwetki do sezonu letniego można uznać za otwarty. CDN przygotował z tej okazji przegląd aplikacji sportowych. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Fitness Buddy – zabierz mnie ze sobą na siłownię

Coś dla stałych bywalców siłowni. Dzięki tej aplikacji będziesz mógł mieć osobistego trenera w kieszeni. Aplikacja zawiera zestaw ponad 300 kompleksowych ćwiczeń usprawniających mięśnie klatki piersiowej, ramion, pleców oraz nóg, z uwzględnieniem wszystkich głównych urządzeń, w tym sztangi, hantli, piłki lekarskiej. Szczegółowe opisy, zdjęcia oraz kalendarz umożliwiają tworzenie indywidualnego programu treningowego

Osobisty trener dostępny dla Androida i iOS-a

apka a6w

Aerobiczna Szóstka Weidera – 42 dni potu, łez i ładowania baterii w telefonie

Jeżeli dotychczas nie udało Ci się zmotywować do ukończenia A6W to z tą aplikacją będzie to łatwiejsze. Aplikacja zawiera harmonogram ćwiczeń mięśni brzucha (wraz z dokładnym opisem). Wszystko co musisz zrobić, aby latem cieszyć się płaskim brzuchem to wykonać codziennie 6 ćwiczeń o określonej liczbie powtórzeń, a zmotywuje cię do tego głos „osobistego trenera”.

Do pobrania w Sklepie Play

 

 

apka cycledroid

CycleDroid – nie tylko licznik rowerowy

Aplikacja przy pomocy GPS-a pozwala śledzić trasę przejazdu z uwzględnieniem takich parametrów technicznych jak: prędkość, dystans, czas, wysokość wzniesienia, spadki nachylenia (istnieje możliwość przedstawienia tych danych w formie wykresu), ale także ilość spalonych kalorii. Apka umożliwia opublikowanie trasy oraz osiągów na Facebooku oraz tworzenia wycieczek, dzięki której możemy wrócić do wykonywanej przez siebie trasy w przyszłości.

Aplikacja do nabycia w Sklepie Play

 

apka dailyyoga

Daily Yoga – zaproś jogina do siebie do domu

Spalanie tłuszczu, rzeźbienie sylwetki a przy okazji odzyskanie spokoju ducha i zrelaksowanie się? To wszystko umożliwia ta aplikacja. Dzięki zdjęciom, filmikom, szczegółowym opisom oraz nastrojowej muzyce będziesz mógł wykonywać ćwiczenia joginów tybetańskich u siebie w domu.

Dostępna w Android, iOS, Windows Phone

 

 

apka endomondo

Endomondo – ćwicz, baw się, konkuruj ze znajomymi

Połączenie portalu społecznościowego z aplikacją treningową. Idealna aplikacja do ćwiczeń na zewnątrz i w domu (ponad 50 różnych dyscyplin). Wskazówki głosowe „trenera” dopingują i pomagają pokonywać rekordy własne, znajomych oraz dotychczasowych mistrzów okolicy. Aplikacja umożliwia publikowanie własnych osiągnięć i tras na Facebooku oraz jest kompatybilna z innymi urządzeniami (m. in. z pulsometrami i czujnikami rowerowymi).

Endomondo dostępne dla Android, iOS, Windows Phone

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *