Co dalej? Dowiedz się więcej o otaczającym świecie!

fot. facebook.com/codalejfaru

Zdobywcy III miejsca w konkursie „Mistrzowie Współpracy Fahrenheita” organizują konferencję „Co dalej?”. Już od 13 kwietnia ruszają warsztaty promocyjne! Nie zapomnij się zapisać!

Z inicjatywy studentów Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Gdańskiego oraz Politechniki Gdańskiej zorganizowano dwudniową konferencję, która odbędzie się w dniach 13-14 maja. Podążając za pytaniem „Co dalej?” studenci postanowili zagłębić się w temat przyszłości naszego społeczeństwa.

Ruszają pierwsze eventy promocyjne, aby poczuć przedsmak majowych dyskusji. Pojawią się filmy, reportaże, wywiady, a nawet kąpiele leśne według japońskiej kultury. Pierwsza akcja odbędzie się już 13 kwietnia!

Zachęcamy do obserwowania strony „Co dalej?”.

Aby wziąć udział w warsztatach, zapisz się na listę tutaj.

• Jak mówić o seksie?” – 13.04 o godz. 16:00 na Politechnice Gdańskiej
  • Możesz zrobić krok do przodu” – 13.04 o godz. 16:00 na Uniwersytecie Gdańskim
  • Solidarni jak drzewa – kąpiel leśna” – 15.04 o godz. 12:00 w Parku Jaśkowej Doliny.
  • O komunikacji słów kilka“-13.04 o godz. 16:00 na Politechnice Gdańskiej
  • Świat freeganizmu“- 13.04 o godz. 16:00 na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym