Rewia lat 90. i British, czyli koncert sylwestrowo-noworoczny w Teatrze Muzycznym w Gdyni

Rewia lata 90 i British czyli koncert sylwestrowo-noworoczny

fot.www.facebook.com/teatrmuzycznygdynia

Już 31 grudnia będziemy świętować zakończenie 2022 roku.  Niektórzy spędzają ten czas na imprezach w klubach, restauracjach. Inni będą obchodzić ten dzień w domu w gronie najbliższych przy dźwiękach muzyki z płyt czy telewizora. A jeszcze inni świętują to np. w teatrze na koncercie sylwestrowym. Taką możliwość po raz kolejny serwuje nam m.in. Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. 

Jak co roku Teatr Muzyczny w Gdyni organizuje koncert sylwestrowo-noworoczny, wraz z konkretnym motywem przewodnim. W tym roku są to lata 90. i British. Koncert podzielony jest na dwie części i przerwę. Pierwsza część obejmuje wspomniane wcześniej polskie lata dziewięćdziesiąte, natomiast druga składa się z piosenek brytyjskich. Co roku w noc sylwestrową grane są dwie rewie. Jedna o godz. 17, a druga o 21. Druga jest połączona z kolacją sylwestrową (oczywiście dla osób chętnych za dodatkową opłatą) organizowaną przez teatralnego partnera cateringowego, Firmę BANGLOB CATERING, zorganizowaną w odświętnym foyer Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Bilety na ten dzień z reguły są trochę droższe niż w pozostałe dni i spektakle.

Oprócz tych dwóch koncertów w Sylwestra Teatr gra go przez trzy tygodnie stycznia jako koncert sylwestrowy na bis oraz przez trzy dni w czerwcu (16-18 czerwca) jako koncert na zakończenie sezonu.

Taka rewia jest przyjemną odmianą dla granych na co dzień spektakli. Za każdym razem jest to zjawiskowe widowisko, w którym 70 artystów stojących czy to samemu, czy razem podczas utworów zbiorowych na Dużej Scenie Teatru, tworzą show na najwyższym poziomie — pełne spektakularnych tańców, wokali, a także oświetlenia i efektów multimedialnych. Widz takiego widowiska na pewnie nie wyjdzie z niego znudzony.

Biletów na te rewie w noc sylwestrową już nie ma.  Jednak ci, którzy chcą zobaczyć ten koncert w innym terminie, mogą sprawdzić stronę teatru czy grupę na Facebooku „Teatr Muzyczny w Gdyni — Fani” (tutaj możecie ją znaleźć), bo może uda się kupić jeszcze, choćby pojedyncze bilety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście + dwanaście =