Student potrafi… modnie się ubrać. Moda studencka

 

Jesteś ciekawy, jaki jest styl naszych studentów? Chciałbyś wiedzieć, skąd czerpią inspirację, aby wyglądać oryginalnie i nieszablonowo? Zostań z nami! Od dzisiaj pokazujemy modę studencką w trójmieście! W centrum Gdańska spotkaliśmy wyróżniającą się w tłumie przechodniów, posiadaczkę najbardziej nietypowych lenonek w okolicy! Poznajcie Paulinę.

Na co dzień studiuje informatykę, ale jak sama twierdzi zgłębianie tajników HTML-u wcale nie przeszkadza jej w pasjonowaniu się modą. 

Wbrew pozorom obie te dziedziny sporo łączy mówi Paulina.  Tworząc strony www muszę być równie kreatywna, jak w przypadku budowania stylizacji dodaje.

kolazzz33333333

Paulina ma na sobie marynarkę z River Island, bluzkę z second handu, okulary no name

 

kolaz plecakowy

Plecak – atmosphere

buty

buty – H&M

Stroje Pauliny to istny majstersztyk tutaj nie ma miejsca na przypadkowość każdy element garderoby jest harmonijnie połączony z resztą. T-shirt pasuje do marynarki, marynarka do spodni, a te… do torby. Paulinę najbardziej inspirują buty i to od nich rozpoczyna cały proces tworzenia stylizacji. Stawia na nietuzinkowe, rzucające się w oczy, buty w stylu rockowym, bo to właśnie z muzycznych pasji czerpie najwięcej natchnienia. Nie boi się eksperymentować z własnym wizerunkiem, dlatego styl naszej bohaterki to istny eklektyzm nie mam problemu, aby łączyć z pozoru wykluczające się elementy garderoby. Im bardziej nietypowo, tym lepiej mówi. Mimo zamiłowania do szaleństwa w stylizacjach, nasza bohaterka uwielbia również prostotę i klasykę oczywiście w swoim własnym, niepowtarzalnym wydaniu, co możecie zobaczyć na zdjęciach. Oprócz butów, Paulina stawia na dodatki. W szczególności upodobała sobie okulary przeciwsłoneczne. W swoim zbiorze ma naprawdę prawdziwe perełki. Zerknijcie na zbliżenie lenonek, a zobaczycie, że są naprawdę niezwykłe!

kkalkodsodf

Lenonki

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *