Adele Songbook w wykonaniu studentów UG

fot. ug.edu.pl

Już w poniedziałek 20 czerwca w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku odbędzie się koncert twórczości Adele. Jego pomysłodawcą i głównym wykonawcą jest Studio Wokalne UG. 

Adele Songbook to projekt studentów i studentek Studia Wokalnego UG. Po raz pierwszy zaprezentowali go 21 marca podczas obchodów Święta Uniwersytetu Gdańskiego. Wtedy spodobał się tak bardzo, że zadecydowano o jego ponownej organizacji. Tym razem na większej scenie. 

W poniedziałkowy wieczór w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina ze Studiem Wokalnym UG wystąpi gościnnie Marta Burdynowicz. Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku występowała mi.in. w Teatrze Muzycznym ROMA w Warszawie w musicalu „Piloci” i w Teatrze Muzycznym w Poznaniu w „Zakonnicy w przebraniu”. W 2021 roku wygrała 12. edycję programu „The Voice of Poland”. Od 2014 roku jest związana z Teatrem na Plaży w Sopocie. 

Podczas Adele Songbook nie zabraknie popularnych utworów piosenkarki, w tym „Rolling In The Deep”, czy „Someone Like You”. Koncert rozpocznie się 20 czerwca o godzinie 19:30.

Wykonawcy:

Studio Wokalne UG:

Zofia Bełdzińska

Paulina Borzymowska

Olga Hołubowicz

Anastazja Klimiuk

Karolina Kluczkowska

Joanna Kovaćs

Zuzanna Winter

Paulina Zaborniak

Gość specjalny:

Marta Burdynowicz

Zespół muzyczny:

Grzegorz Kusio – fortepian

Łukasz Łapiński – perkusja

Konrad Żołnierek – gitara basowa

Krzysztof Majda – instrumenty klawiszowe oraz kierownictwo muzyczne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedem − 4 =