MORS arktyczny – zimowa odsłona studenckiego radia

źródło: mors.ug.edu.pl

Zima coraz bliżej, a za oknem pierwszy śnieg. Wraz z jej nadejściem Mega Otwarte Radio Studenckie przygotowało coś na podgrzanie temperatury. W ramówce pojawiły się gorące nowości.

 

 

 

 

MORAPS

źródło: @radiomors_ug

 

Audycja dla wszystkich fanów rapu, ale i dla każdego, kto ma ochotę spędzić lifestylowy wieczór z chłopakami. W programie oprócz dawki bujającej muzyki można posłuchać nowości ze świata rapu, rapoezji, rozmów telefonicznych z słuchaczami, ale przede wszystkim nieprzewidywalnych pomysłów prosto z głów przebojowych prowadzących. Tomek, Mati, Jędrzej i Staszek przy mikrofonie w każdy czwartek na żywo o godzinie 18:00 na antenie radia MORS, a bardziej prywatnie na Instagramie  @moraps_ug.

 

 

 

 

 

 

AUTOREFLEKSJE

źródło: unsplash.com

 

 

Wyjątkowa, bo pierwsza i jedyna audycja podejmująca tematykę motoryzacji w radiu MORS. Co tydzień w środę o godz. 17:05 (premiera) oraz w niedzielę o 15:00 (powtórka) Jędrzej Kita i Jakub Pajka zaciekawią swoją pasją nie tylko miłośników czterokołowców. W programie świeże newsy ze świata samochodów, refleksje prowadzących, a także złote rady przydatne w życiu każdego kierowcy. Warto posłuchać chłopaków w trasie do domu z uczelni czy pracy i poznać tajniki motoryzacji przeplatane dawką dobrej muzyki!

 

 

 

 

 

 

KALENDARIUM MUZYCZNE

źródło: @radiomors_ug

 

 

Ciekawostki w wersji dla rannych ptaszków oraz miłośników wieczornych słuchowisk. Od poniedziałku do piątku o godz. 7:30 oraz 17:00, a w weekendy o 10:00 Tomasz Bagiński przedstawia fakty ze świata muzyki. Każdego, kto pragnie dowiedzieć się jaki artysta obchodzi dziś swoje urodziny, jaki historyczny singiel został wydany dokładnie 20 lat temu, czy jaka piosenka podbiła listy przebojów, zapraszamy w imieniu Tomka na antenę radia MORS, które znajdziecie klikając w link: Radio MORS.

 

 

 

 

 

Przy okazji, pamiętajcie o morsjańskiej liście przebojów. Głosować można codziennie, po jednym razie z każdego urządzenia, klikając w link: Lista Przebojów Radia MORS. Wybrane przez was hity możecie usłyszeć podczas cotygodniowej audycji na żywo w piątek o godz. 18:00! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *