John Cleese — Kreatywność Krótki i optymistyczny poradnik

fot. lubimyczytac.pl

Potrzebujesz nowych pomysłów, ale twój mózg nie chce współpracować? Jest na to rozwiązanie — 5 maja miała premierę książka „Kreatywność Krótki i optymistyczny poradnik” autorstwa Johna Cleesa, która pomoże ci przejąć inicjatywę. Autor obala mity na temat kreatywności. Z dobrymi pomysłami wcale nie trzeba się urodzić!

Cleese przekonuje, że każdy może być kreatywny. A jego spore doświadczenie twórcze i życiowe daje dowód na to, że nie rzuca słów na wiatr. Starsze pokolenie pewnie kojarzy go jako jednego z członków kultowej grupy Monty Python, współtwórcę serialu Hotel Zacisze, oraz Q, szefa brytyjskiego wywiadu w filmach o Jamsie Bondzie. Za to młodsze oglądało go w roli Prawie Bezgłowego Nicka w serii filmów o Harrym Potterze.

W swojej krótkiej książce mistrz nieszablonowego myślenia przekonująco pokazuje, jak pokonać blokadę twórczą. Korzystając ze swojego pisarskiego doświadczenia, autor dzieli się spostrzeżeniami dotyczącymi procesu twórczego. Ten poradnik w prosty sposób tłumaczy, jak rozbudować kreatywność w dowolnej dziedzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 + 8 =