Dni Kariery AIESEC na UG już 9 kwietnia!

fot. Wikimedia Commons

Już od ponad 25 lat stowarzyszenie AIESEC organizuje w całej Polsce skierowane głównie do studentów Dni Kariery. Tegoroczne targi na Uniwersytecie Gdańskim odbędą się w formule online. Wydarzenie zaplanowano na piątek 9 kwietnia 2021 roku.

AIESEC to międzynarodowa, pozarządowa organizacja studencka działająca w Polsce od lat sześćdziesiątych. Jednym z wielu celów jej działania jest poprawa jakości edukacji w naszym kraju, a także rozwój współpracy między społecznościami akademickimi a różnego rodzaju biznesami. Coroczne Dni Kariery są jednym z wielu projektów organizowanych przez członków AIESEC, a ich głównym celem jest przybliżenie młodym ludziom rynku pracy oraz ukazanie możliwości, jakie daje on po zakończonej edukacji.

Dni Kariery to nie tylko korzyści dla studentów, ale też dla pracodawców. Podczas targów mogą oni zaprezentować swoje firmy oraz wypromować oferty praktyk i staży wśród społeczności studenckiej. Daje to także możliwość poznania bliżej potencjalnych kandydatów oraz wymiany informacji na linii student-pracodawca. Targi pozwalają budować pozytywny wizerunek firmy, a studenci mają możliwość poznać bliżej dany biznes czy nawet złożyć aplikację na dane stanowisko.

Udział w targach to nie tylko szansa na znalezienie ścieżki zawodowej, ale także okazja do zdobycia wiedzy dzięki wielu ciekawym szkoleniom oraz warsztatom. Ogromną zaletą Dni Karier jest także indywidualne podejście do każdego uczestnika, a także masa zainicjowanych spotkań z doradcami i ekspertami biznesowymi. Dodatkowo targi organizowane są przez studentów, a zatem przez młodych dla młodych.

Projekt przygotowywany przez stowarzyszenie AIESEC od ponad 25 lat zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. W tym roku ze względu na zagrożenie epidemiologiczne wydarzenie odbędzie się całkowicie zdalnie. Na Uniwersytecie Gdańskim Dni Kariery zagoszczą w piątek 9 kwietnia 2021 roku w godzinach od 9:00 do 16:00. W programie znajdują się prezentacje firm, konsultacje z firmami czy też spotkania z doradcami zawodowymi.

Więcej informacji znajduje się w wydarzeniu na Facebookuhttps://www.facebook.com/events/196062941850623

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − 18 =