Dni Kariery 2014 na Wydziale Nauk Społecznych [FOTO]

Podobno po studiach nie ma pracy… 11 marca na pewno zmienił ten pogląd i to na dobre! Jedno miejsce, ta sama pora, a ponad 50 stoisk różnych firm, oferujących mnóstwo praktyk i staży (płatnych!) na okres letni. Zainteresowani?

Niestety, jedynie dwa razy w roku istnieje możliwość wzięcia udziału w takich targach i zderzenia się z pracowniczą rzeczywistością. Dni Kariery organizowane są przez AIESEC, czyli jedną z największych, międzynarodowych organizacji, która jest tworzona i prowadzona przez studentów (więcej o nich dowiecie się na ich stronie internetowej).

Na każdym stoisku można było znaleźć informatory, dotyczące współpracy z daną firmą i zachęcające do podjęcia wspólnych wakacyjnych planów. Oczywiście dla zwiększenia popularności stoiska i liczby chętnych, na każdym stanowisku udało się znaleźć bardzo dużo darmowych „fantów” – od długopisów i ołówków, przez różne słodycze, po owoce, torby, a nawet… plastry opatrunkowe.

Na Wydziale Nauk Społecznych UG był tego dnia ogromny tłum zainteresowanych studentów, którzy wypełniali ankiety i po prostu aplikowali! Była to szansa dla każdego z nich, ponieważ mogąc stanąć twarzą w twarz z wymaganiami danej firmy i porozmawiać z pracownikami na każdym stanowisku, to kolejny punkt do zdobytego doświadczenia i początek owocnej kariery. Warto interesować się takimi wydarzeniami, bo mogą pomóc w budowaniu Twojej przyszłości. Do następnego razu!

Więcej informacji o Dniach Kariery: http://dnikariery.pl/welcome/

fot. Kasia Żelazińska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *