#CDNwspieragastro – Burgermania

W ciągu tych kilku tygodni akcji #CDNwspieragastro mieliśmy już tutaj niemal wszystko. Opowiadaliśmy wam o pierogach od Mandu, naleśnikach z Yummy czy makaronie od Niko. Nadszedł czas na amerykański geniusz kulinarny, w najlepszej, trójmiejskiej odsłonie – burgery. Tym razem zabierzemy was do lokalu na gdańskim Przymorzu o dość adekwatnej nazwie „Burgermania”, gdzie czeka nas prawdziwy, burgerowy zawrót głowy.

Restauracja kryje się przy ulicy Bolesława Krzywoustego 25, na osiedlu tuż za „Zielonym Rynkiem”. Lokalizacja jest jedną z ich kluczowych zalet. W pobliżu znajdziemy parking, a także przystanki autobusowe i tramwajowe dla tych, którzy zdecydują się odebrać swoje zamówienie osobiście lub po ponownym otwarciu zjeść na miejscu. Skoro mowa już o plusach, to warto wspomnieć o dumnym haśle restauracji, które zresztą w mojej opinii jest bardzo trafne. Lokal reklamuje się, że serwuje największe burgery w Trójmieście. Trudno się z nim nie zgodzić, porcje są naprawdę duże i niejeden odważny może się im poddać. W dodatku dla prawdziwych głodomorów specjalna pozycja w ofercie: Niuniuś to składające się z kilograma wołowiny, warzyw i 15 krążków cebulowych burgerowe monstrum.

Zaskakuje również bogata oferta i dużo możliwości, także tych wegetariańskich. Menu podzielone zostało według głównego składnika. Zamówić zatem można burgery tradycyjne z wołowiną, drobiowe z kurczakiem, a dla fanów owoców morza są dwie pozycje z krewetkami. Wegetarianie natomiast mogą wybierać spośród trzech opcji. Poza tym zamówić można również pyszne tortille. Tutaj także postawiono na kilka wariantów mięsnych i bezmięsnych. Ciekawą propozycją są zestawy obiadowe nazywane Panem Talerzykiem i Panią Tyczką. W dodatkach znaleźć można znaleźć klasyczne frytki, ale też krążki cebulowe.

Promocje, kto ich nie uwielbia? Na szczęście Burgermania wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych portfeli. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 12 do 14 wszystkie pojedyncze, mięsne burgery są w promocyjnej cenie! Także przy zamówieniach na wynos. Ponadto na ich facebookowym fanpage’u pojawiają się co jakiś czas oryginalne, promocyjne smaki. Na przykład w przedświątecznym okresie dostaniemy mikołajowego burgera Santa Claus.

Jeśli chcecie poczuć trochę amerykańskiego klimatu w domu, to bierzcie za telefon i sprawdźcie co pysznego przygotowała dla was Burgermania! Zamówienia można składać oczywiście telefonicznie pod numerem 786 161 161 lub w aplikacji Pyszne.pl i Glovo. To kto się skusi? Smacznego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *