Maraton nieromantyczny w kinach Helios zestaw 2

Walentynki tuż tuż, jednak nie dla wszystkich jest to powód do radości. Jeśli po raz kolejny macie dość serduszek i ściskających się par oraz tej całej „miłosnej aury”, sieć kin Helios przygotowała coś specjalnie dla Was!

Maraton Nieromantyczny będzie składał się z dwóch zestawów, które zapewnią wszystkim noc pełną wrażeń. Pakiet drugi zaserwuje wam trzy historie o superprzestępcach, owianych złą sławą.

 

 

 

 

Propozycja nr 1 

Na samym początku wyświetlony zostanie nominowany w tym roku do Oscara „Joker”. Główny bohater, czyli Arthur Fleck (Joaquin Phoenix) po opuszczeniu szpitala psychiatrycznego, rozpoczyna pracę jako klaun. Jego życie jest pełne samotności, skupione jedynie na opiece nad schorowaną matką. Kiedy otrzymuje broń od kolegi, wszystko diametralnie się zmienia. Wpada na niecny plan, dzięki któremu mógłby odegrać się na wszystkich, którzy do tej pory go lekceważyli. To daje mu motywację do życia oraz spełnienie i satysfakcję.

 

 

 

Propozycja nr 2 

Kolejną propozycją będzie „Legion samobójców”, czyli amerykański film akcji z roku 2016, w reżyserii Davida Ayera. Fabuła skupia się na losach tajnej agencji rządowej A.R.G.U.S., kierowanej przez Amandę Waller (Viola Davis). Wspólnymi siłami tworzą drużynę „Suicide Squad”, w skład której wchodzą najgroźniejsi kryminaliści. Mają oni do wykonania ryzykowną misję, podczas której mogą nawet stracić życie.  Warto dodać, że film ten otrzymał Oscara za najlepszą charakteryzację oraz fryzury.

 

 

 

Propozycja nr 3 

Film, który będziecie mogli obejrzeć na zakończenie Maratonu to „Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”, który swą premierę w Polsce będzie miał dopiero 7 lutego.  Jest to amerykańska produkcja fantastycznonaukowa, bazująca na serii komiksów opowiadającej o pewnej grupie superbohaterek. W filmie główną postacią jest Harley Quinn, czyli była dziewczyna Jokera. Jednoczy się ona z pozostałymi superbohaterkami, takimi jak: Black Canary, Renee Montoyą oraz Huntress, w celu uratowania Cassandry Cain przed groźnym przestępcą zwanym Black Mask.

 

 

Jeśli więc jeszcze nie oglądaliście niektórych z powyższych produkcji, 14 lutego będzie idealna ku temu okazja!

Data: 14 luty 2020 r.

Czas trwania: od godziny 23:30 do rana

Ograniczenia wiekowe: 15 lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *