Klasyka powraca, czyli Psy III

„Psy 3: W imię zasad” to kontynuacja polskiego klasyka z lat 90., w którym ponownie będziemy śledzić losy gangstera Franza Maurera. Po 25 latach odsiadki wkracza w nową Polskę, gdzie wszystko jest inaczej, niż zapamiętał.

Za reżyserię odpowiada nie kto inny jak Władysław Pasikowski, czyli twórca poprzednich dwóch odsłon serii. Produkcją zajął się natomiast Klaudiusz Frydrych, współtwórca świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”, z którym współpracuje Janusz Dorosiewicz, producent hitu z 1994 roku, jakim były „Psy II: Ostatnia krew”. 
 
W głównej roli ponownie zobaczymy Bogusława Lindę (Franz Maurer) oraz Cezarego Pazurę, odgrywającego postać podporucznika Waldemara Morawca (Nowy). Do obsady nowej części dołączyli również Marcin Dorociński czy Sebastian Fabijański. 
 
Autorem zdjęć do filmu jest Maciej Lisiecki pracujący przy produkcji „Drogówki”. Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński, który współpracował nad „Zimną wojną”, i „Jack Strong. 
 
Osoby odpowiedzialne za produkcję oraz należący do niej aktorzy to w większości znane nazwiska posiadające na swoim koncie wiele dobrych wystąpień, oraz produkcji. Jednakże jak klasyk z lat 90. poradzi sobie w nowej odsłonie? I czy reżyseria oraz scenariusz zdołają wprowadzić starych bohaterów w XXI wiek? Tego można dowiedzieć się tylko w jeden sposób, idąc do kina. A więc nie ma na co czekać, gdyż premiera już 17.01 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć + piętnaście =