Pokémony zawitają na srebrnym ekranie

Już niedługo do kin zawita pierwszy film o Pokémonach. Czy poza uroczymi stworzeniami film zaoferuje nam coś fascynującego? To zagadka, do której rozwiązania dam trochę wskazówek.

Pokémon Detective Pikachu zawita do polskich kin już w ostatni dzień maja. Reżyserią zajął się Rob Letterman, znany między innymi z takich filmów i animacji jak Rybki z Ferajny, Przygody Guliwera czy Gęsia Skórka (z 2015 roku).

Produkcja opowie nam historię Tima, granego przez Justice Smitha, który próbuje ustalić, co tak naprawdę stało się z jego ojcem — prywatnym detektywem Harrym Goodmanem. W odkryciu prawdy pomagać mu będzie były partner Harry’ego — detektyw Pikachu. Pokémon, któremu w filmie użyczy głosu Ryan Reynolds, znany między innymi z roli Deadpoola. Wspólnie przemierzą oni Ryme City w celu znalezienia wskazówek oraz odkrycia wstrząsającego spisku, który może położyć kres harmonijnemu życiu w Ryme City.

Jeśli w młodości uwielbiałeś Pokémony, na tym filmie powinieneś się świetnie bawić. A jeśli dodatkowo chcesz zaoszczędzić, to zapraszamy do kin sieci Helios, w których codziennie można znaleźć nowe promocje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *