„Wymarzony” – spełnienie marzeń jest blisko

Film ma wyciskać łzy, ale jednocześnie bawić. Historia małego chłopca, któremu los nie sprzyja już od pierwszych chwil jego życia. Opuszczony przez matkę będzie walczył o serce dorosłych poprzez swoją niewinność.

„Wymarzony” to francuski dramat stworzony, aby poruszyć wszystkich widzów, będzie miał polską premierę już 24 maja 2019 roku. Nastoletnia matka od razu po urodzeniu oddaje swojego syna Theo do adopcji. Od wielu lat o przysposobienie stara się Alice (Élodie Bouchez), kobieta, która nie może urodzić dziecka. Theo ma okazać się spełnieniem jej marzeń. Jednak, aby otrzymać prawa do malucha, trzeba przejść długą drogę. Kiedy opieka społeczna szuka rodziny dla Theo, on trafia do tymczasowego opiekuna. Jean (Gilles Lellouche) prowadzi tymczasowy dom dla dzieci. Mężczyzna mimo początkowej niechęci decyduje, że zajmie się chłopcem. Daje mu dużo miłości, której potrzebuje opuszczone niemowlę, co sprawia, że tworzy się między nimi więź. W międzyczasie Alice zostaje uznana za idealną matkę dla Theo. Jednak czy chłopiec będzie gotowy na kolejną zmianę, a może relacja malucha z Jeanem przeszkodzi w adopcji?

W filmie zagrały największe francuskie gwiazdy m.in.: Gilles Lellouche, Élodie Bouchez, Sandrine Kiberlain, Olivia Côte, Clotilde Mollet.

Premiera: 24.05.2019 rok

Ograniczenia wiekowe: Od 15 lat

Czas trwania filmu: 110 minut

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *