„Hellboy” znowu zawita do kin!

Ekranizacja kultowej serii komiksów powraca do kin. Tym razem w tytułową rolę Hellboy’a wcielił się David Harbour. Jak poradził sobie z tym zadaniem? Sami będziemy mogli przekonać się 12 kwietnia!

Nieumarła królowa czarownic (Milla Jovovich) powraca na ziemię. Jej cel to niesienie śmierci i zniszczenia. Doprowadzić do tego mają plagi, z którymi ludzie sami nie są w stanie sobie poradzić. Skoro mieszkańcy Ziemi są za słabi, to pomóc im może tylko bohater z piekieł. Hellboy (David Harbour) pracuje dla rządowej organizacji Biura Badań Paranormalnych i Obrony i to on ma pokonać zło. Jednak jego umiejętności nie są wystarczająco duże, aby zwyciężyć z Krwawą Królową i jej złą armią. Jedyne, co może zrobić, to odzyskać dawnych sprzymierzeńców, którzy pomogliby mu w tej bitwie. Czy mimo to uda im się pokonać czarownicę tak jak ludziom przed wiekami?

Trzeci film oparty na historii Hellboy’a ma zapoczątkować ponowny rozwój serii. Nie jest on kontynuacją poprzednich części, z powodu zmiany reżysera, którym został Neli Marshall.

W filmie wystąpią m.in.: Ian McShane, Sasha Lane, Daniel Dae Kim, Thomas Haden Church, Penelope Mitchell i Sophie Okonedo.

Zapraszamy wszystkich do kin od piątku 12 kwietnia!

Premiera: 12.04.2019 rok

Ograniczenia wiekowe: Od 15 lat

Czas trwania filmu: 120 minut

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *