Coma w Starym Maneżu!

Już 22 marca w Starym Maneżu w Gdańsku wystąpi zespół Coma. Jest to kolejny przystanek grupy na najnowszej, wiosennej trasie „WITAJCIE W NASZEJ BAJCE ”. Nie może Cię tam zabraknąć!

Koncert w Starym Maneżu zapowiada się niezwykle interesująco. Wszystko to za sprawą najnowszego, siódmego już, studyjnego albumu zespołu – „Sen o siedmiu szklankach ”, który premierę miał 15 marca. Płyta jest owocem projektu, który band zrealizował dla festiwalu „Męskie granie ”. Na krążku znajdują się covery utworów z „Pana Kleksa ”. W piątek w Starym Maneżu, oprócz seta z piosenkami takimi jak „Spadam ” czy „Los, cebula i krokodyle łzy ”, będzie również można usłyszeć repertuar nieco odbiegający od tradycji zespołu. Z głośników da się słyszeć piosenki takie jak „Meluzyna ”„Z poradnika młodego zielarza ”„Pi i Sigma ”, „Fantazja ”„Pożegnanie z bajką ”„Ratujmy kosmos ”„Czemu Nas Tam Nie Ma ”.

Zarówno teksty, jak i muzyka z tych kawałków to nie jest naszym zdaniem typowa lektura dla dzieci. Pracując na materiałem, próbowaliśmy maksymalnie wyeksponować dziwność i uniwersalny przekaz tych piosenek, przepuścić je przez rockowy magiel Comy i uzyskać ponadgodzinny mocny, trochę nostalgiczny i transowy koncert, uzupełniony wizualizacjami z filmów – tak Coma mówi o swojej najnowszej trasie. Według członków zespołu koncert jest doskonałą okazją do odkrycia w sobie naszych pierwszych, nie do końca świadomych, muzycznych inspiracji. Przekonaj się i Ty!

Kiedy: 22 marca, godzina 19.00

Gdzie: Stary Maneż, ul. Słowackiego 23, Gdańsk

Bilety: 60 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 + 18 =