Kokaina i śmierć – „Kobiety mafii 2”

Kontynuacja kontrowersyjnego filmu Patryka Vegi „Kobiety mafii”, będzie miała swoją premierę 22 lutego. Zagrają w niej znane widzom postacie, ale zobaczymy też nowe twarze.

Poprzednia część serwowała odbiorcy to, z czym kojarzy się gangsterski świat – narkotyki i zabójstwa. Film „Kobiety mafii 2” nie odchodzi od tej koncepcji. Poznamy dalszą historię Darii Wawrzyniak (Agnieszka Dygant), która przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Niestety jej plan nie powiedzie się, a tona kolumbijskiej kokainy zniknie. Takich rzeczy nie pozostawia się bez konsekwencji, które będzie musiała wyciągnąć nowa postać, Aida (Angie Cepeda).

W tym samym czasie w Maroko Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa związek z Amirem (Otar Saralidze), który jest bojownikiem państwa islamskiego. Kobieta wraca do kraju, gdy jej ukochany zostaje zabity przez komandosów GROM-u. Jej powrót nie przyniesie nic dobrego, a celem Justyny jest zemsta i niesienie śmierci.

W filmie Patryka Vegi zagrają także: Aleksandra Grabowska, Piotr Adamczyk, Katarzyna Warnke, Enrique Arce, Janusz Chabior, Krzysztof Czeczot, Damian Kreft, Patryk Pniewski i inni.

Wszystkich, których ciekawi, co nowego wymyślił reżyser, zapraszamy do kin już 22 lutego.

Premiera: 22.02.2019

Ograniczenia wiekowe: Od 15 lat

Czas trwania filmu: 135 minut

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *