„Władcy przygód. Stąd do Oblivio” – produkcja dla całej rodziny!

Tomasz Szafrański specjalizuje się w reżyserii polskich seriali. Tym razem podjął się zadania stworzenia filmu dla najmłodszych fanów kina. „Władcy przygód. Stąd do Oblivio” to produkcja z pogranicza filmu przygodowego i fantasy, która ma przyciągnąć zarówno dzieci, jak i młodzież.

Główni bohaterowie filmu – Franek (Szymon Radzimierski) i Izka (Weronika Kaczmarczyk) to zwyczajni nastolatkowe. Dzięki przypadkowemu wydarzeniu biorą udział w przygodzie swojego życia. Uruchamiając gramofon, sprowadzają do ziemskiego wymiaru Eddiego (Maciej Makowski). Ucieka on ze swojej krainy Oblivio przed Łowcami Głów. Franek i Iza postanawiają mu pomóc, czym narażają własne życie. Czy to im się uda? O tym przekonają się osoby, które wybiorą się na seans.

Wspominając o produkcji, warto zwrócić uwagę na muzykę. Odpowiada za nią Carl Rydlund. Pracował on przy takich hitach jak „Interstellar” i „Dunkierka”. Podczas tworzenia „Władcy przygód. Stąd do Oblivio” odpowiadał za orkiestrację, ścieżkę dźwiękową skomponował Fred Emory Smith. Na ekranie ujrzymy także innych polskich aktorów, m.in. Kamilę Bujalską, Alicję Dąbrowską, Mikołaja Grabowskiego i Łukasza Mateckiego.

Premiera w sieci kin Helios: 25 stycznia 2019 r.

Czas trwania filmu: 101 minut

Ograniczenia wiekowe: film dozwolony od 7 lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *