Za młodzi na Heroda w Sopocie!

mewa rasmentalismLubicie ,,Dobrą muzykę? W takim razie nie możecie przegapić  koncertu Rasmentalismu! Młodzi i utalentowani artyści odwiedzą Trójmiasto już w środę, 22 stycznia w sopockim klubie Mewa Towarzyska.  

 

Rasmentalism to duet miłośników dobrej muzyki i ładnego życia. Swoją działalność Ras i Ment rozpoczęli w Lublinie w 2006 roku. Od tego czasu wydali 2 nielegale: ,,Dobra muzyka, ładne życie i ,,Hotel trzygwiazdkowy. 10 grudnia 2013 roku miała miejsce premiera najnowszego albumu ,,Za młodzi na Heroda, który wydała wytwórnia muzyczna Asfalt Records. Od tej pory płyta dostępna jest w powszechnej sprzedaży i cieszy się wciąż rosnącą popularnością. Gościnnie na krążku występują m.in. VNM, Spinach czy Eldo.

Rasmentalism w ramach promującej płytę trasy koncertowej już w najbliższą środę zagra w Sopockiej Mewie Towarzyskiej. Impreza z pewnością będzie gorąca, już na tydzień przed koncertem rozeszły się wszystkie bilety! Nie martwcie się jednak, jeśli nie zdążyliście z kupnem biletu – CDN szykuje dla was coś ekstra z tego wieczoru!

Gdzie? Mewa Towarzyska

Kiedy? 22 stycznia

Bilety: wyprzedane, ale warto śledzić stronę wydarzenia: https://www.facebook.com/events/187835458082051/?ref_dashboard_filter=calendar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *