Domowe Melodie po raz kolejny w Starym Maneżu!

https://www.lm.pl/imprezy/informacja/103763/domowe_melodie_dk_oskard

https://www.lm.pl/imprezy/informacja/103763/domowe_melodie_dk_oskard

Ten kto nie zna jeszcze „Grażki” ani „Zbyszka” za parę dni, bo już 24 marca, będzie miał okazję poznać ich osobiście! Oprócz tego Domowe Melodie zabiorą nas do „Lasu”, po wycieczce zaś ukołyszą do snu „Kołysanką”. Tych, którym zbierze się na wspomnienia uraczą utworem „Pamiętam”, tym zaś, którym po tej piosence, jakby nie było miłosnej, nie dość będzie uniesień, zaserwują piosenkę o wymownym tytule „Miłosna”. 

 

 

Zespół Domowe Melodie istnieje na polskim rynku muzycznym od 2012 roku, kiedy to wydał swój debiutancki album zatytułowany po prostu „Domowe Melodie”. Pomysłodawczynią jest kompozytorka, wokalistka i pianistka Justyna „Jucho” Chowaniak. Wraz z nią zespół od pięciu lat tworzą Staszek Czyżewski (kontrabas i akordeon) oraz Kuba Dykiert (perkusja i gitara).

Utwory nagrywane najczęściej w domowym zaciszu, zdobywają coraz większe rzesze fanów. Zespołem interesują się nie tylko wierni słuchacze, ale też wytwórnie płytowe. Trójka artystów konsekwentnie odmawia jednak współpracy i na własną rękę wydaje ręcznie przygotowane płyty. Okładka tej z 2012 roku (odcisk po kubku z kawą) zdobyła wyróżnienie w plebiscycie Cover AwArts 2013.

Każdy koncert artystów jest niezwykle pięknym i poruszającym wydarzeniem. Muzycy mają świetny kontakt z publicznością, potrafią zarówno rozśmieszyć, jak i wzruszyć do łez. Nie bez powodu też zespół nazywa się „Domowe Melodie”, bo i atmosfera na każdym ich koncercie jest iście domowa.

Gdzie: Stary Maneż, Gdańsk

Kiedy: 24 marca o 20.00

Bilety: 45 złotych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *