Zeus w Uchu – Jest Super

zeus-jest-superDubaj, Tokio, Peru, Angkor Wat… i Gdynia. Już 17 marca na pokładzie gdyńskiego Ucha wystąpi Zeus z płytą „Jest Super”. Pozytywna energia płynąca ze sceny gwarantowana!

Zadebiutował w 2007 roku nielegalem „Czarnej Mamby styl”. Rok później na rynku ukazała się płyta „Co nie ma sobie równych”, w 2009 roku słuchacze otrzymali kolejny krążek – „Album Zeusa”. Z kolei 2011 należał do „Zeus, jak mogłeś?”. Jednak pomimo tych czterech pozycji grono odbiorców wciąż było niewielkie. Przełom przyniósł rok 2012 i „Zeus. Nie żyje”. To wydawnictwo zostało docenione. Fani uznali je za najlepszy album całego roku, o czym świadczyć może status platynowej płyty i zajęcie siódmego miejsca zestawienia OLiS. O sukcesie tej pozycji zadecydował jej osobisty charakter oraz nawiązania do grime’u i dubstepu. Popkiller (portal hiphopowy) nazwał rok 2012 „sezonem życia” Kamila Zeusa Rutkowskiego. Jednak ten sezon przeciągnął się też na rok 2013, a fani na koncertach wciąż domagali się „Hipotermii”. Domagają się i dziś, jednak łódzki raper zostawił to za sobą.

Jesienią 2015 roku ukazała się płyta „Zeus. Jest super”, która, w porównaniu do poprzedniej, okazała się wręcz cukierkowa. Ale ku zdziwieniu wielu – przyjęła się. I to bardzo dobrze. Numery takie jak „Będziemy dziećmi” czy „Siewca” mają po kilka milionów wyświetleń pod oficjalnymi klipami na youtube, a krążek okrył się platyną . Całość albumu pod względem lirycznym nawiązuje do tematów społecznych, świadomości i pozytywnej energii. Zwłaszcza to ostatnie pokazuje Zeus na koncertach, gdzie biega po scenie, przybija piątki z fanami. Życzymy więc dobrej zabawy!

Kiedy: 17 marzec 2017, godz. 20:00

Gdzie: Klub Ucho, Gdynia, ul. Św. Piotra 2

Bilety: 25/30/35 zł // WSTĘP 16 +

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *