Pomysły na prezenty gwiazdkowe

Christmas gift boxesGalerie handlowe z uporem maniaka przypominają nam o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia. Od progu oślepiają nas blaskiem kolorowych światełek, a ilość choinek, gwiazdek, śnieżynek i innych ozdób może przytłoczyć. Jednocześnie jest to dla nas sygnał, że warto rozejrzeć się już za idealnymi prezentami gwiazdkowymi dla najbliższych. W końcu istnieje duże prawdopodobieństwo, że im wcześniej zaczniemy szukać, tym ciekawsze upominki znajdziemy.

W pogoni za idealnymi prezentami gwiazdkowymi dla naszych najbliższych często dajemy porwać się zakupowemu szaleństwu. Witryny sklepowe zachęcają pięknymi dekoracjami, a świąteczna muzyka wydobywająca się z wnętrz sklepów również sprzyja temu procesowi. Niestety nie zawsze kończy się to pomyślnie – kupujemy wówczas to, co jest po prostu ładne i fajnie się prezentuje, nie zaś to, co ucieszy obdarowywanych. Żeby nie ulec tej „magii” warto mieć przygotowaną listę tego co i komu chcemy dać. Tak więc…

…dla każdego coś dobrego!

Warto, aby prezent, którym chcesz obdarować kogoś ci bliskiego był spersonalizowany. Niech od razu będzie wiadomo, że jest właśnie od ciebie. Dlatego świetnym pomysłem okazują się zdjęcia. Możesz je zwyczajnie wywołać, a następnie skomponować w ciekawy sposób. Połączenie ich wstążką, zawieszenie na sznurku przyczepionym do drewnianej ramki – uruchom wyobraźnię, a stworzysz naprawdę niesamowity upominek! Jeśli jednak taka forma wydaje ci się zbyt prosta i mało oryginalna, zawsze istnieje możliwość nadruku wybranej przez ciebie fotografii na poduszce, koszulce, a nawet na kubku, czy też zamówienia fotoksiążki. Zadowolenie z prezentu gwarantowane!

Również dobrym pomysłem jest wspólna sesja zdjęciowa. To pamiątka na całe życie, która zawsze będzie budzić dobre skojarzenia i sprawi, że wspomnienia odżyją. W to jednak również musisz włożyć nieco wysiłku – wyszukanie dobrego fotografa może zająć nieco czasu, ale dla takiego prezentu z pewnością warto!

img_2481Znając gust i upodobania osoby, którą chcesz obdarować, możesz pokusić się o kupno książki. Taki upominek wywoła uśmiech na twarzy nie tylko mola książkowego. Na rynku jest wiele nowości, których recenzje zachęcają do przeczytania. Sklepowe półki oferują pozycje wszelkiego rodzaju, tak więc z pewnością uda ci się odszukać idealną lekturę. Pamiętaj też, że na pierwszej stronie wręcz wypada wpisać dedykację, która z pewnością uczyni taką książkę wyjątkową!

Jeśli jednak książka nie jest tym, czego szukasz, warto zastanowić się nad kupnem płyty. Rynek muzyczny przepełniony jest nowymi albumami różnych wykonawców. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wśród nich znajduje się perełka, o której marzy bliska ci osoba. W takiej sytuacji nie ma nad czym się zastanawiać. Pamiętaj, że często najprostsze pomysły okazują się tymi najlepszymi.

Niezależnie od płci osoby, której chcesz zrobić niespodziankę , dobrym pomysłem mogą okazać się kosmetyki i perfumy. I o ile z pierwszymi nie powinno być problemu – wystarczy pójść do drogerii bądź perfumerii, gdzie panie doradzą i pomogą, o tyle perfumy są dość ryzykowne. Tutaj naprawdę trzeba znać gust tej drugiej osoby, bo zapachów jest wiele i ten, który podoba się tobie, może nie być interesujący dla kogoś innego. Jednakże tę formę też warto przemyśleć, bo dobry zapach kojarzony z twoją osobą sprawi, że taki prezent nie zostanie odłożony gdzieś w kącie.

Jeśli jednak, jakimś cudem, żaden z tych pomysłów nie spełnia twoich oczekiwań, może warto wybrać bardziej standardowe rozwiązania? Kosz słodyczy, dobra herbata czy kawa, dobry alkohol, bilety do kina, czy teatru, karta podarunkowa do sklepu, świąteczny sweter lub skarpetki… Możliwości jest wiele i tylko od ciebie zależy które z nich wykorzystasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *