10 najciekawszych INFO ze świata seriali – Odcinek 15

11004195_801718039904253_572200778_nDzisiejszy odcinek będzie ostatnim przed wakacjami.  Muppety będą rozrabiać  w zwiastunie komediowej produkcji ABC, wystraszymy was kilkoma potwornymi plakatami 2 sezonu „Wirusa”, a do tego obejrzycie zwiastun serialowego „Krzyku”. Odcinek 15: 8-14 czerwca.

1. Agentka do zadań specjalnych

Haylel Atwell podczas promocji ramówki kanadyjskiej stacji CTV udzieliła kilka ciekawych informacji odnośnie serialu „Agent Carter”. Z wypowiedzi aktorki dowiadujemy się, że akcja zostanie przeniesiona do Los Angeles, a bohaterka może być wplątana w świat rozwijającego się Hollywood lat 50. T.A.R.C.Z.A. wśród wytwórni filmowych? To może być coś.

2. Krzyczcie ze strachu

Jaki czas temu informowaliśmy was, że MTV już niedługo wyświetli serial na podstawie horroru „Krzyk”. Dzisiaj prezentujemy zwiastun produkcji. Co o nim sądzicie?

3. Kolejne odcinki

Serial Matta LeBlancka dostał zamówienie na kolejny, 5. sezon. „Odcinki” od stacji Showtime straciły sporą część widzów i produkcji groziła kasacja. Serial opowiada o grupie przyjaciół, którzy z Anglii przyjeżdżają do USA z zamiarem nakręcenia remake’u ich serialu. Zderzenie z Hollywood niesie jednak ze sobą konsekwencje. Na razie nie wiadomo, czy 5. seria będzie ostatnią.

4. Punisher obsadzony

Jon Bernthal

Źródło: IMdB.com

Miał być serial, ale niestety… Punisher nie dostanie solowej produkcji, a wspomoże już istniejący serial „Daredevil”. Taką informację podał Marvel wraz z Netflixem,  jednocześnie ucinając wszelkie plotki na temat tej postaci. W rolę Punishera wcieli się Jon Bernthal znany między innymi z „The Walking Dead”. Przypominamy, że seriale Netflixa są częścią Kinowego Uniwersum Marvela, co oznacza, że wszyscy bohaterowie mogą w przyszłości spotkać się na ekranie.

5. Kolejny niepowtarzalny serial

Telewizyjna dwójka nie spoczywa na laurach. W produkcji jest już kolejny – niezatytułowany jeszcze serial kryminalny. Dyrektor TVP 2 podkreśla, że będzie to coś zupełnie nowego, czego jeszcze w polskiej telewizji nie widzieliśmy. Na chwilę obecną nie znamy nawet tytułu, ale projekt ma zadebiutować w 2016 roku. Czy będzie to odgrzewany kotlet? Zobaczymy.

6. Wielkie smoki i wielkie wydatki

Oczywiście chodzi o „Grę o Tron”. Wszyscy fani, którzy śledzą losy Daenerys wiedzą, że towarzyszą jej smoki. Z sezonu na sezon te fantastyczne bestie są coraz większe, co wiąże się z droższymi efektami specjalnymi. Fani mogą być jednak spokojni. HBO regularnie dokłada pieniądze do budżetu produkcji tak, by smoki zostały stworzone w jak najlepszy sposób. W 6. sezonie nie będzie inaczej, co potwierdzają producenci. Poniżej grafika, która przedstawia dorosły okaz tego gatunku w porównaniu z człowiekiem.

sciencefictionCOM

7. Umiejętności Firestorma

Jeżeli śledzicie „Flasha”, dobrze znana jest wam postać Firestorma. Aktor, który wciela się w tę postać opowiedział w wywiadzie, że tak jak komiksowy pierwowzór, jego bohater również otrzyma dodatkowe moce. Będzie to manipulacja materią. Zdolność ta miała być już pokazana w pierwszym sezonie, jednakże w postprodukcji wycięto scenę, w której bohater pokazuje co potrafi.

8. Przerażające plakaty

Promocja drugiego sezonu serialu „Wirus” ruszyła. Do sieci trafiły właśnie wiralowe plakaty produkcji, które możecie zobaczyć poniżej. Ciary na plecach?

25-405x600-horz

Źródło: Spoilertv.com / Fox.com

 

9. Nie martw się o serial TVP2

A teraz trochę informacji z polskiego podwórka. Całkiem wysoka oglądalność „O mnie się nie martw” sprawiła, że TVP 2 zamawia 3. sezon produkcji. Kolejna seria zadebiutuje jesienią wraz z nową ramówką telewizyjnej dwójki.

10. Muppety serialowo

Stacja ABC w jesiennej ramówce będzie miała naprawdę wiele nowości. Jedną z nich będzie serial komediowy kręcony w konwencji dokumentu, opowiadający o Muppetach. Stacja zaprezentowała zabawne promo produkcji, które możecie zobaczyć tutaj:

Jeżeli chodzi o 15 odcinek to wszystko. Nie martwcie się jednak! Nie zawieszamy serialowych newsów przez wakacje. Jedynie zmniejszamy częstotliwość i będziemy przekazywali wam prawdziwe serialowe bomby! Do zobaczenia w lipcu.

Źródło: Spoilertv.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − 19 =