Xxanaxx na scenie klubu AK PG Kwadratowa

xxannaxxXxanaxx jest jednym z najbardziej charakterystycznych duetów tworzących muzykę z gatunku future chillout i chillwave. Zespół wystąpił na licznych koncertach i festiwalach m.in Open’er Festival, Audioriver, Matla Festival czy też The Great Escape. Już 13 listopada duet wystąpi na scenie AK PG Kwadratowa. Nie może was tam zabraknąć!

 

Drogi Klaudii Szafrańskiej (wokalistki) i Michała Wasilewskiego (producenta) skrzyżowały się w 2012 roku. Wokalistka po udziale w talent show X Factor poszukiwała producenta, on zaś szukał dziewczyny, która potrafi śpiewać. Okazało się, że muzycznie patrzą w tym samym kierunku, czyli w stronę nowoczesnej, eksperymentalnej elektroniki. Współpraca już pod koniec roku zaowocowała pierwszym singlem, do którego niecały rok później nakręcono teledysk. W sierpniu 2013 nakładem U Know Me Records ukazała się debiutancka ep’ka z której znamy taki utwór jak „Broken Hope” czy „Got U Under”.

Na Gdańskiej scenie zaś Xxanaxx wystąpi ze swoją debiutancką płytą „Triangles”, która ukazała się w maju tego roku. Możemy na niej znaleźć 12 kawałków w tym jeden, na którym gościnnie pojawił się Tomek Makowiecki. Płyta przyciągnęła wielu fanów muzyki elektronicznej zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Kiedy: 13.10.2014r. (czwartek), godzina 20.

Gdzie: AK PG Kwadratowa

Wjazd: 30zł, w przedsprzedaży 25 zł (www.eventim.pl)

Ważne info: Przed wejściem do klubu konieczne jest okazanie dokumentu tożsamości. Wstęp dla osób niepełnoletnich wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *