Tribute to The Doors by The Doorsz!

doors wydziałNowy semestr studencki przynosi nam kolejne spotkania muzyczne w Wydziale Remontowym! 17 października będziemy mieli okazję zasmakować atmosfery pokolenia dzieci-kwiatów, bawiąc się przy najbardziej znanych utworach grupy The Doors. Dodatkową zachętą do odwiedzenia klubu przy Stoczni jest fakt, że cover bandem będzie zespół specjalizujący się w odtwarzaniu twórczości tych muzycznych gigantów – The Doorsz.

Kapela Jima Morrisona i Raya Manzarka jest, prawdopodobnie, znana większości z was. The Doors to projekt, który zyskał błyskawiczną sławę na przełomie lat 60/70 ubiegłego wieku, prezentując swoje oryginalne, świeże podejście do muzyki blues rockowej publiczności ze Stanów Zjednoczonych i Europy. Zespół znany był z ekscentrycznych występów oraz tworzenia niezwykłej, a wręcz magicznej aury wokół swojego show. Nic w tym dziwnego, skoro wokalistą formacji był sam Lizard King. Morrison, jako magnetyczny frontman grupy, kipiący sex appealem, stał się jedną z ikon kultury hipisowskiej.

The Doors to wciąż jeden z najbardziej popularnych zespołów rock’n’rolowych. Jeśli chcecie zasmakować trochę magicznej atmosfery, jaka mogła towarzyszyć ich niegdysiejszym koncertom, musicie zjawić się w Wydziale Remontowym!
Cover bandem legendarnego składu, który zagra w piątkowy wieczór, będą muzycy z grupy The Doorsz. Koncert rozpoczyna się o 20.00. Informacje na temat wejściówek znajdziecie bezpośrednio w klubie.

The_Doors_1968

W skład projektu The Doorsz wchodzą:

Glennskii Meyer-Greer – wokal
Michał Wierzba Saidowski – gitara
Krzysztof Stachura – gitara
Roman Wróblewski – klawisze
Maciej Szkudlarek – bas
Michał Młyniec – perkusja
Oraz gościnnie:
Bartosz Głowacki – harmonika
Zapraszamy do wspólnej zabawy w rytm jaszczurowego bluesa!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *