Konkurs „Energia Przyszłości” – szansa na 30 tys. złotych!

Energia przyszłości, konkurs, uczelnie Fahrenheita

fot. faru.edu.pl/ Uczelnie Fahrenheita

Jesteś studentem lub doktorantem Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej lub Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego? Interesujesz się tematem energii odnawialnej i naszej przyszłości w tym zakresie? Jeśli tak, przedstawiamy inicjatywę Uczelni Fahrenheita. Razem z partnerem, firmą Aramco, organizują konkurs „Energia przyszłości”.  Wystarczy, że stworzysz drużynę składającą się z max. 6 osób i możecie zawalczyć o duże dofinansowania i udział w zagranicznej konferencji!

Zasady konkursu

Do 30 kwietnia (wtorek) należy wysłać projekt na temat jednej z trzech podanych kategorii:

1. Prototyp innowacyjnego urządzenia – do 30 tys. dofinansowania dla zwycięskiego projektu,
  2. Film promujący rozwiązania w zakresie zrównoważonej energii (w dwóch wersjach
    językowych: polskiej i angielskiej) – do 4 tys. dofinansowania dla projektu,
  3.  Kampania informacyjno-edukacyjna (obejmująca strategię, harmonogram ramowy,
    koszty itp.), mająca na celu upowszechnianie wśród studentów wiedzy w zakresie
    paliw przyszłości oraz odnawialnej energii – do 20 tys. dofinansowania dla projektu

Każdy zespół  może zgłosić tylko jeden projekt.

Więcej informacji znajdziecie na stronie oraz w regulaminie konkursu.

Ważne jest wykazanie się innowacyjnym podejściem w zakresie energetyki.

Zgłoszenie

By zgłosić projekt do konkursu, należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy wraz z załączonym harmonogramem, budżetem oraz analizą ryzyk do 30 kwietnia. Każdy zespół musi składać się z conajmniej dwóch studentów lub doktorantów Uczelni Fahrenheita (w jej skład wchodzi: Uniwersytet Gdański, Gdański Uniwersytet Medyczny i Politechnika Gdańska). Maksymalna liczba członków zespołu to sześć osób.

Nagroda

Nagrodą w konkursie „Energia przyszłości” jest kwota nawet do 30 tys. złotych na realizację projektu. Wygrany zespół weźmie również udział w zagranicznej konferencji o tematyce zrównoważonej energii.