Student Business Conference

Już 17 stycznia o 9:30 w Inkubatorze Starter odbędzie się druga edycja Student Business Conference poświęcona zarządzaniu i rozwijaniu nowoczesnych firm. Po udanym wydarzeniu w maju ubiegłego roku Studencki Klub Biznesu postanowił przygotować kolejną konferencję o biznesie.

Konferencja to doskonała okazja, aby zdobyć praktyczną wiedzę o przedsiębiorczości bezpośrednio od specjalistów, posiadających doświadczenie z różnych sektorów biznesu. Student Business Conference to nie tylko prezentacje, ale również szansa na udział w dyskusjach, sesjach networkingowych oraz możliwość zawarcia nowych kontaktów.

Uczestnicy biorący udział w wydarzeniu otrzymają certyfikat uczestnictwa, który może posłużyć również jako usprawiedliwienie nieobecności na zajęciach uniwersyteckich. Poza prezentacjami nie zabraknie słodkich przekąsek od firmy Bartłomieja Kiedrowskiego. A to wszystko…. Zupełnie za darmo!

W roli prelegentów, ale także uczestników debaty tegorocznej debaty poruszającej tematy dotyczącej firmy XXI wieku można będzie spotkać:
Adama Borodo (Adiunkt z Wydziału Ekonomicznego UG)
Bartłomieja Kiedrowskiego (Prezes Kiedrowscy S.A)
Ewelinę Miszkiel (Członek zespołu HR w LPP)
Jolantę Szydłowską (Prezes Forum Pracodawców Północy)
Małgorzatę Wokacz-Zaborowską (Dyrektorka Pomorskiej Izby Rzemieślniczej)
Pawła Zapruckiego (Merchandise Financial Owner w LPP)

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o zaproszonych gościach, zajrzyj na profil facebookowy Studenckiego Klubu Biznesu. Nie przegap okazji, aby posłuchać o tym, jak zarządzać i rozwijać firmę w nowoczesnym świecie, czy uzyskać cenne rady od praktyków biznesowych. Zapisz się na konferencję już teraz, klikając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *