Daj się zainspirować! Konferencja TEDxPolitechnika Gdańska już w ten weekend

tedxpolitechnikagdańska

autor: Zespół TEDxPolitechnikaGdańska

25 listopada 2023 r. Politechnika Gdańska organizuje świetne wydarzenie dla wszystkich fanów nauki. Podczas konferencji TEDxPolitechnika Gdańska specjaliści będą dzielić się wiedzą z dziedzin takich jak architektura, prawo, sztuczna inteligencja czy edukacja. Prelengenci, którzy pojawią się już w sobotę na TEDxPolitechnika Gdańska, to między innymi dr. hab. Joanna Mytnik, radca prawny Tomasz Palak oraz prezes firmy Panek CarSharing, Maciej Panek.

Czym jest konferencja TEDxPolitechnika Gdańska?

Szukasz eventu, w czasie którego posłuchasz ciekawych wykładów na aktualne tematy, rozwiniesz się intelektualnie oraz wdasz się w niesamowite dyskusje? Jeśli tak, to zarezerwuj sobie czas w przyszłą sobotę (25 listopada), aby wziąć udział w wydarzeniu TEDxPolitechnika Gdańska. Jego organizatorami są Międzywydziałowe Koło Naukowe Project Management oraz Politechnika Gdańska. Uczestnicy TEDxPG będą mogli wysłuchać wielu ciekawych przemówień, posłuchać rad ekspertów oraz zadawać pytania podczas panelu dyskusyjnego. Tegoroczny temat konferencji to przyszłość. Podsumowując, jest to idealne wydarzenie dla amatorów nauki, rozwoju i technologii.

Jakie tematy zostaną poruszone przez prelegentów?

Na konferencji przemawiać będą topowi naukowcy i specjaliści, poruszając problemy, które czekają nasz świat w najbliższym czasie. Podczas wydarzenia będziecie mogli dowiedzieć się między innymi, jakie są etapy sukcesu, jaką rolę zajmie sztuczna inteligencja w świecie i czy system edukacji nadąża za rozwojem technologicznym. Jednym z przemawiających na TEDxPolitechnika Gdańska będzie znany przedsiębiorca Maciej Panek, twórca Panek Carsharing. Ten mentor biznesu podzieli się ze słuchaczami praktyczną wiedzą, a temat jego wystąpienia to „Nie bój się realizować swoich marzeń”.

Jak dołączyć do wydarzenia?

Do wydarzenia można dołączyć zakupując bilet na tzw. WatchParty, organizowanym na pięciu wydziałach Politechniki Gdańskiej. Podczas WatchParty uczestniczy będą mogli oglądać transmisję z wydarzenia na żywo. WP daje też możliwość wzięcia udziału w konkursach i innych niespodziankach przygotowanych przez Wydziałową Radę Studentów. Zakup biletów na WP odbywa się poprzez tę stronę. W linku znajdziecie też mapę i social media wydarzenia oraz specjalny formularz, dzięki któremu będziecie mogli zadać pytanie wybranemu prelegentowi lub prelegentce. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *