#GłosMłodych w CDN. Seria przedwyborcza!

Jako redakcja CDN rozumiemy, jak ważne jest spełnianie obywatelskich obowiązków i żywe interesowanie się światem polityki, która często męczy nas swoimi realiami, nie pozostając jednak bez wpływu na nasze życie. Szczególnie życie studentów, ludzi młodych, którzy często muszą podejmować wybory rzutujące na ich przyszłość. Okazja do podjęcia takiego wyboru nadejdzie już 15 października, gdzie spotkamy się przy urnach wyborczych. Głosowanie to szansa na walkę o swoje prawa, wybranie reprezentantów swoich potrzeb, to również w końcu decyzja o tym, jak wydawane są nasze pieniądze.

Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Was do serii artykułów – #GłosMłodych, gdzie porozmawiamy z ekspertami, aktywistami, politykami i kandydatami do sejmu, dla których wszelkie kwestie dotykające edukacji, ekologii i życia społecznego są niezwykle istotne. Jeśli jesteś studentem UG i również chcesz pisać o rzeczach dla Ciebie ważnych, dołącz do naszej redakcji. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na naszej stronie!