Gdański Pokaz Spektakli Studenckich

zdj. Grupy Lustro

Koło teatralne powraca na scenę z przytupem! Mamy spektakle premierowe, a w tym spektakle licencjackie studentów z WOT i ZIA. Już 12 maja o 14:00 w Sali Teatralnej w Budynku Neofilologii Uniwersytetu Gdańskiego!

Aleksandra Knitter, jedna z aktorek Grupy Lustro ( „grupa zajmująca się warsztatami teatralnymi oraz formami wyrazu artystycznego”), organizuje Gdański Pokaz Spektakli Studenckich. Już od godziny 14:00 za lekko ponad tydzień będziemy świadkami premiery greckiej tragedii, napisanej przez samą organizatorkę – „Kapłanka”.

Bezwzględne manipulacje otumanionym społeczeństwem oparte na absurdalnych teoriach spiskowych. Bezkrytyczna wiara w niezrozumiałe brednie całkowicie oderwanych od rzeczywistości starców. Mizoginia. Nadużywanie alkoholu jako obowiązkowy element życia towarzyskiego.

 

Co godzinę czekają nas niesamowite emocje oraz więcej ciekawych premier. Cały projekt jest realizowany w ramach konkursu AlterProjekt, wspieranego przez „ACK Alternator”. Cały event odbędzie się w Sali Teatralnej w Budynku Neofilologii Uniwersytetu Gdańskiego! Wstęp wolny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *