Mecz towarzyski Polska – Niemcy! Już 24 czerwca!

Photo by Md Mahdi on Unsplash

Reprezentacja Polski w piłce nożnej zmierzy się w meczu towarzyskim z Niemcami 16 czerwca na PGE Narodowym w Warszawie.

Polacy już kilkukrotnie mieli szansę zmierzyć się z kadrą byłych mistrzów świata. Podczas spotkania eliminacyjnego do EURO 2016 to właśnie Biało-Czerwoni pokonali niemiecką reprezentację 2:0 dzięki bramkom Arkadiusza Milika i Sebastiana Mili. Dotychczas jest to jedyny wygrany przez Polaków mecz z tym rywalem. Obydwa zespoły spotkały się również w turnieju finałowym mistrzostw Europy w Saint-Denis (Francja). Pojedynek tych dwóch drużyn zakończył się wtedy remisem.

Podczas Mistrzostw Europy 2024 to właśnie Niemcy będą gospodarzami, w związku z tym nie muszą się oni przejmować eliminacjami. Natomiast kadrę Fernando Santosa 20 czerwca czeka mecz o punkty z Mołdawią.

– Bardzo się cieszymy, że tak utytułowany rywal przyjął nasze zaproszenie. Jestem przekonany, że obie drużyny stworzą świetne widowisko i dostarczą kibicom wielkich emocji. Serdecznie zapraszamy na PGE Narodowy! – powiedział Cezary Kulesza, Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

We wtorek (25.04) PZPN poinformował o harmonogramie sprzedaży i cenach biletów na czerwcowy mecz. Ceny zwalają z nóg. Za III kategorię trzeba będzie zapłacić 140 zł, za II 210 zł natomiast za I 280 zł. Bilety dla niepełnosprawnych nie uległy zmianom:

  • bilet rodzinny 110 + 70 zł;
  • osoba niepełnosprawna 90 zł;
  • easy access ( max. 176 miejsc) 90 zł;

Bilety będzie można zakupić od 16 maja z aplikacji InPost Fresh, natomiast od 18 maja bilety będą w otwartej sprzedaży. Internetowa sprzedaż biletów odbywa się za pośrednictwem strony: https://bilety.laczynaspilka.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 − 11 =