Uniwersytet Gdański zaprasza na warsztaty „Oswój ryzyko na WZR”!

źródłó: wzr.ug.edu.pl

Jeśli wciąż stoisz przed wyborem odpowiedniego kierunku studiów magisterskich, to Wydział Zarządzania UG zaprasza na wydarzenie „Oswój ryzyko na WZR”, mającym na celu przedstawienie studentom kierunku „Ubezpieczenia”.

Wydarzenie odbędzie się na Wydziale Zarządzanie Uniwersytety Gdańskiego w Sopocie (Aula B-4), 11 maja w godzinach 10:00 – 13:00, ale już od 9:00, jak i po zakończeniu, organizatorzy zachęcają do swobodnych rozmów z gośćmi, studentami, absolwentami i wykładowcami.

„Oswój ryzyko na WZR” ma za zadanie zapoznanie studentów z kierunkiem studiów interdyscyplinarnych „Ubezpieczenia”. Kadra akademicka Wydziału Zarządzania przygotowała dla chętnych warsztaty, konkursy wraz z nagrodami i gadżetami, rozmowy z gośćmi, absolwentami kierunku oraz wykładowcami. Zostaną przedstawione różne ścieżki kariery i ogrom możliwości, jakie się z nimi wiążą po wybraniu tego kierunku.

Organizatorzy i partner wydarzenia STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi zapraszają wszystkich studentów kończących stopień licencjatu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *