Legendy rapu i R’n’B na jednej scenie! – 56. Superbowl i Halftime Show

źródło: Youtube – NFL

Stało się! Pięćdziesiąty szósty Superbowl już za nami. Finał ligi NFL odbył się 14 lutego na stadionie SoFi w Los Angeles. Cincinnati Bengals w ostatnich minutach przegrało z Los Angeles Rams, którzy nie zawiedli swoich wiernych kibiców. Oprócz emocjonującego meczu, w jego przerwie wystąpiły legendy rapu i R&B. Dały niezapomniane show!

Dr. Dre, Snoop Dogg, Mary J Blige, Eminem i Kendrick Lamar – to właśnie oni zostali ogłoszeni kilka miesięcy temu następnymi wielkimi gwiazdami Halftime Show. Internauci tygodniami czekali na ten dzień, a emocje podgrzała doskonale wyprodukowana reklama, zapowiadająca występ. Na serwisie YouTube pojawiły się tysiące komentarzy, w których fani artystów nie kryli ekscytacji. Z pewnością tegoroczny piętnastominutowy koncert pomiędzy połowami meczu był jednym z najbardziej wyczekiwanych w historii.

źródło: Youtube – NFL

Halftime Show rozpoczęło się od krótkiego intro, na którego końcu pojawiła się postać Dr. Dre. To właśnie on otwierał cały pokaz piosenką „The Next Episode”, którą wykonał wraz ze Snoop Doggiem. Następnie wspólnie wystąpili z hitem 2Paca „California Love”. Potem niespodziewanie pojawił się 50 Cent z piosenką „In Da Club”, a zaraz po nim w otoczeniu tancerek ukazała się Mary J Blige, która zaśpiewała „Family Affair” oraz „No More Drama”. W końcu przyszedł czas na Kendricka Lamara z numerami „M.a.a.D City” i „Alright”. Ogromne wrażenie zrobiła doskonała choreografia. Później wielkie wejście miał Eminem, który rozpoczął fragmentem „Forgot About Dre”, a chwilę później wykonał Oscarowy hit „Lose Yourself”. Po tym, jak Dr.Dre zagrał na pianinie krótkie intro piosenki „I Ain’t Mad at Cha”, cała szóstka wspólnie wykonała numer „Still”, który był prawdopodobnie najbardziej wyczekiwany przez fanów.

Tegoroczne Halftime Show spotyka się z bardzo przychylnymi opiniami – często nazywany jest najlepszym w historii. Niecałe 15 minut to zdecydowanie za krótko na takie legendy muzyki. Choć pozostał lekki niedosyt, bo chcielibyśmy oglądać ich dłużej, to zapowiadana piątka nie zawiodła swoimi wykonami.

Zobacz występ TUTAJ!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *