Rekrutacja do organizacji studenckiej AIESEC rozpoczęta!

AIESEC jest światową organizacją, której głównym celem jest osiągnięcie pokoju na świecie i możliwie jak największe wykorzystanie potencjału ludzkiego. W Polsce działa już 50 lat. Zajmuje się organizowaniem wolontariatów, płatnych staży i szkoleń, a także pozwala nabyć umiejętności liderskie.

Międzynarodowa organizacja studencka AIESEC znów rekrutuje! Poznaj studentów różnych kierunków i poszerzaj horyzonty, dołączając do największej społeczności młodych ludzi na świecie.

Aby realizować staże i wolontariaty międzynarodowe organizacja poszukuje osób, które wesprą ją w kontaktach z firmami, marketingu, sprzedaży, rekrutacji, programach ambasadorskich czy organizacji eventów. Daje młodym ludziom możliwość, aby zdobyć praktyczne doświadczenia na ścieżce menadżerskiej, uczy pracy w zespole, uświadamia w kwestiach tolerancji i równości. To właśnie AIESEC organizuje Dni Kariery czy World Largest Lesson!

Wypełnij formularz, a AIESEC skontaktuje się z Tobą, aby opowiedzieć Ci o możliwościach.  APLIKUJ: https://aiesec.pl/rekrutacja/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście − dwa =