Nabór do Dyskusyjnego Klubu Filmowego Miłość Blondynki

Jeśli lubisz kino, chcesz dzielić się swoją pasją z innymi, poznać ciekawych ludzi, masz ochotę podyskutować i jednocześnie dobrze się przy tym bawić, dołącz do DKF-u Miłość Blondynki. Klub rozpoczął nabór! Spotkanie organizacyjne już 18 listopada!

Dyskusyjny Klub Miłość Blondynki funkcjonuje od 1994 roku pod patronatem Uniwersytetu Gdańskiego. Przygotowuje liczne interesujące wydarzenia kulturalne, a jego szeroki zakres tematów pozwoli każdemu odbiorcy, ale także twórcy, znaleźć coś dla siebie. Jego celem jest edukacja i promocja kinematografii – pokazywanie jej wielkich światowych i narodowych osiągnięć.

Klub daje także możliwość pokazania problemów współczesnego świata poprzez seanse filmowe. Studenci tworząc ich autorskie projekty pragną nauczyć odbiorców krytycznego myślenia wobec przedstawionym im tematom. Chcą pokazać ludziom dzisiejsze problemy i skłonić ich do zastanowienia się nad sytuacją.

DKF rozpoczął nabór i poszukuje ludzi zainteresowanych kinem, którzy chcą dołączyć do grona pasjonatów lub spróbować swoich sił jako organizator projektów filmowych. Spróbuj swoich sił i przyjdź na spotkanie organizacyjne!

Kiedy?

18 listopada; godz.17:00