Wieczór rekrutacyjny w Radiu MORS – traf na wymarzone studia!

Wieczór rekrutacyjny w Radio Mors UGZastanawiasz się, jakie studia wybrać? Chcesz zmienić kierunek studiów lub planujesz studia magisterskie? Serdecznie zapraszamy na antenę Radia MORS, gdzie w środę 28 kwietnia o godzinie 18:00 dowiesz się wielu przydatnych informacji o naszej uczelni oraz o procesie rekrutacji.

 

Dzień Otwarty UG Online cieszył się ogromnym zainteresowaniem, wobec czego organizatorzy wydarzenia przygotowali dodatkowe spotkanie z kandydatami na studia. W audycji przygotowanej specjalnie dla przyszłych studentów Uniwersytetu Gdańskiego poruszone zostaną kwestie procesu rekrutacji i ważnych terminów z tym związanych, a także informacje o kierunkach dostępnych na Uniwersytecie oraz jego ofercie.

Pula zagadnień nie jest zamknięta — czekamy na Twoje pytania! Możesz je zadawać pod facebookowym postem Radia MORS lub na InstaStory @radiomors_ug.

Na nadesłane pytania odpowie Prorektor ds. Studentów i Jakości Kształcenia dr hab. Arnold Kłonczyński oraz prof. UG i Kierownik Biura Rekrutacji UG Beata Królczyk. Audycję poprowadzi Stanisław Pawłowski, student UG i przewodniczący Naukowego Koła Radiowców.

Audycja będzie dostępna na stronie Radia MORS – Mega Otwartego Radia Studenckiego.

Środa, 28 kwietnia, godzina 18:00 — czekamy na Ciebie!

Wieczór rekrutacyjny w Radio Mors

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *