Nowa Chyłka już 23 marca! „Afekt” Remigiusza Mroza

https://wydajenamsie.pl/produkt/afekt/

Mamy już kalendarzową wiosnę, jednak w domach zmroziło książkowe regały. 23 marca odbędzie się premiera najnowszej książki Remigiusza Mroza – „Afekt”. Jest to już trzynasty tom, niezwykle popularnej serii o dwójce adwokatów. Czego możemy się spodziewać tym razem?

Remigiusz Mróz to obecnie najbardziej poczytny polski pisarz, a jego seria z Chyłką doczekała się nawet ekranizacji na stacji TVN, jako serial. Pisarz nie przystaje nawet na moment, zasypując swoich fanów publikacją kilku książek w ciągu roku. Na wiosnę przypada premiera jego najnowszej książki „Afekt”. Tym razem Joanna Chyłka z Zordonem w nowej kancelarii prawniczej, będą musieli zmierzyć się ze swoim zawodowym koszmarem – obroną pedofila. Całą  sytuację komplikuje fakt, że oskarżony jest bratem kandydata na prezydenta Polski. Sprawa przyciąga więc uwagę wszystkich mediów, ponieważ finał rozprawy przesądzi nie tylko o losie mężczyzny, ale będzie miał również wpływ na wyniki wyborów.

Już i tak burzliwe życie zawodowe Chyłki komplikuje się coraz bardziej, a na domiar złego, w życiu Kordiana pojawia się pewna dziewczyna z jego przeszłości. Adwokatka będzie musiała nie tylko zmierzyć się z wokandą sądu, ale i walczyć o swoją miłość.

Pisarz znany jest z nieoczekiwanych zwrotów akcji, świetnie wykreowanych postaci oraz kreatywności, dzięki którym jego książki są tak chętnie czytane. Chyłka jest bardzo wyrazistą postacią, którą pokochała cała Polska. Serialowa ekranizacja cieszy się również wielką popularnością. Nic więc dziwnego, że za każdym razem, kiedy Mróz wydaje książkę, staje się ona bestsellerem Empika oraz wiedzie prym w innych zestawieniach. Skoro już tak od kilku lat „zmroziło” Polaków, to może nie jest tak źle z naszym czytaniem?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *