TAU wystąpi w Bunkrze!

Już w najbliższy czwartek na klubowej mapie Gdańska miłośników rapu czeka ciekawe wydarzenie. Na scenie w Bunkrze wystąpi bowiem TAU, w przeszłości znany także pod pseudonimem Medium. Początek koncertu 05.03.2020 o 20.00.

TAU, a właściwie Piotr Kowalczyk swój muzyczny debiut zanotował na tak zwanym nielegalu. Jego dwa pierwsze albumy „Seans spirytystyczny” oraz „Alternatywne źródło energii”, nie zostały wydane oficjalnie przez żadnego wydawcę oraz ukazały się pod jego starym pseudonimem scenicznym Medium.  Pierwszy dostępny w ogólnej sprzedaży album „Teoria równoległych wszechświatów” wydał w 2011 roku, już pod ksywką TAU. Z kolei od 2012 roku wraz z producentem Galusem tworzą duet Egzegeza, który w 2019 roku wydał album „Księga pszczół”. Podczas pracy artystycznej współpracował także z innymi cenionymi muzykami z tej branży m.in. z Bezczelem, Buką czy Paluchem.

Podczas koncertu w Bunkrze z całą pewnością usłyszeć będzie można kawałki z jego najpopularniejszych produkcji: „Remedium”, „Restaurator” czy też wspomnianej „Księgi Pszczół”. Muzyk zaprezentuje także przedpremierowo kilka utworów z najnowszej płyty „Dziecko Króla”, która ukaże się w tym roku!

W czwartkowy wieczór na scenie towarzyszyć mu będzie DJ Chester, co gwarantuje świetną zabawę dla wszystkich miłośników rapu i nie tylko!

Zapraszamy do Bunkra, bilety już od 40 złotych!

Kiedy? 05.03.2020, godzina 20.00

Gdzie? Bunkier Club, ul.Olejarna 3

Bilety: https://empikbilety.pl/kup-bilety/tau-gdansk-2020/marzec-2020

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście + siedemnaście =