„Zaśnij” już niedługo w polskich kinach!

Horror„Zaśnij”, który na świecie swą premierę miał 1 kwietnia 2019 roku, będzie można w końcu zobaczyć w polskich kinach. Już 20 grudnia przekonamy się jakie mroczne tajemnice skrywa film!

Nowy horror to produkcja australijska, której reżyserem jest Daniel J. Philips. Nazwisko to póki co niezbyt wiele nam mówi, ponieważ „Zaśnij” to jego debiutancki film. Współtwórcą scenariusza jest Alan Grace.

Główna bohaterka to Karla (Sara West) – studentka medycyny, która zostaje poddana pewnej misji. Dziewczyna musi znaleźć sposób na wyleczenie swojego brata Blake’a (Benson Jack Anthony) z bardzo rzadkiej oraz nieuleczalnej choroby. Przypadłość ta prowadzi do chronicznej bezsenności (tzw. Fatal familia Insomnia), zagrażając tym samym życiu chłopaka. W trakcie poszukiwania skutecznego antidotum dziewczyna dokonuje mrocznego odkrycia. Okazuje się, że stan zdrowia jej brata spowodowany jest czymś tak przerażającym, że aż mrozi krew w żyłach.

Co kryje się za chorobą chłopaka? Czy jego siostrze uda się przepędzić mroczne siły i ocalić brata? Już niedługo będziecie mogli dowiedzieć się całej prawdy!

 

Premiera w polskich kinach: 20 grudnia 2019 r.

Czas trwania: 88 minut

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 + dwa =