I Ty możesz zostać elfem! Zróbmy razem coś dobrego

Zapewne wielu z Was czeka z utęsknieniem na drugą, w ciągu zaledwie kilkunastu dni, wizytę świętego Mikołaja! Sami również otrzymujecie od jego Pomocników prezenty, które w wigilijną noc podłożycie pod bajecznie przystrojoną choinką. A czy nie chcielibyście zostać prawdziwymi Elfami? – jeżeli tak, to czytajcie uważnie, a potem zróbmy wspólnie coś dobrego.

Pomorskie Hospicjum dla Dzieci to ośrodek-fundacja, skąd lekarze oraz pielęgniarki wyjeżdżają na wizyty domowe do ciężko chorych, najmłodszych mieszkańców Trójmiasta. Opieka tego rodzaju pozwala Podopiecznym i Ich Rodzinom na spędzenie większej liczby godzin razem – każda pojedyncza jest zwykle na wagę złota.

Redakcja CDN postanowiła nawiązać współpracę z PHD – nie tylko na okres okołobożonarodzeniowy. Ten jednak wydaje się być najlepszym do podobnych przedsięwzięć. Dzisiaj prosimy Was o pomoc! Jeżeli chcecie włączyć się w ten Dar Serca, możecie, do portierni Wydziału Nauk Społecznych (parter, przy głównym wejściu), przynosić następujące artykuły:

• papier toaletowy,
  • ręczniki jednorazowe,
  • chusteczki,
  • rękawiczki jednorazowe,
  • worki na śmieci,
  • środki czystości,
  • kosmetyki (koniecznie hipoalergiczne): np. mydła do rąk, żele dezynfekujące itp.
  • ale też słodycze, które przyniosą uśmiech nie tylko Podopiecznym Fundacji, lecz również ich Rodzeństwu.

Za każdy produkt serdecznie dziękujemy. Zróbmy razem coś dobrego. Pamiętajcie: dobro wraca. Zawsze.