Kortez – Przedpremierowo Tour w Gdańsku!

Kortez to wokalista ujmujący wrażliwością. W swoich nostalgicznych utworach pokazuje się od bardzo emocjonalnej strony. W tym roku kolejny raz wyruszył w trasę koncertową. Od początku października zagrał m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu czy Wrocławiu. W Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku pojawi się natomiast 26, 27 i 28 listopada! 

Łukasz Federkiewicz jest nie tylko wokalistą, ale i kompozytorem. Ponadto gra na gitarze, fortepianie i puzonie. Kortez w swoich utworach instrumentalnie wprowadza słuchaczy w kojący nastrój. W warstwie tekstowej oferuje natomiast tematykę dotykającą emocjonalnych przeżyć.  Jego debiutancki album „Bumerang” ukazał się ponad 4 lata temu, a utwory takie jak: „Zostań”, „Od dawna już wiem” podbiły serca milionów fanów. Przez kilka miesięcy utrzymywały się one na czołowych miejscach Listy Przebojów Trójki.  W 2018 roku wraz z Dawidem Podsiadło i Krzysztofem Zalewskim nagrał singiel promujący trasę Męskiego Grania pod tytułem „Początek”.

Podczas trasy koncertowej, oprócz znanych utworów, Kortez zaprezentuje repertuar, który znajdzie się na jego trzeciej płycie. Na nowy album fani muszą jednak zaczekać do wiosny 2020 roku! Większość koncertów podczas jesiennej trasy odbędzie się w teatrach, filharmoniach i operach.

Przedpremierowo Tour w Gdańsku
Kiedy: 26-28 listopada, 20:00
Gdzie: Teatr Szekspirowski, ul. Wojciecha Bogusławskiego 1, 80-818 Gdańsk
Bilety:
od 119 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 3 =