Potwór w pelerynie zawita do kin!

Czy zadawałeś sobie kiedyś pytanie, co by było, gdyby Superman nie wyrósł na bohatera, ale stał się potworem? Jeśli tak to mam dla ciebie dobrą wiadomość, ponieważ już 24 maja do kin trafi odpowiedź na twoje pytanie.

Brightburn: Syn ciemności to amerykańska produkcja, która przynosi nowe spojrzenie na kino przedstawiające superbohaterów. Film w reżyserii Davida Yarovesky i Jamesa Gunna (twórcy dwóch części Strażników Galaktyki z uniwersum Marvela) jest adaptacją prostolinijnej fabuły znanej z Supermana i przerobieniem jej w coś, czego w kinie jeszcze nie było.

Cała produkcja opowiada historię rodziny Breyer, w której to Brandon grany przez Jacksona A. Dunna odkrywa, że nie jest zwyczajnym dzieckiem. Jego matka i ojciec grani przez Elizabeth Banks oraz Davida Denmana, zataili przed nim prawdę, o tym, skąd się wziął i kim tak naprawdę jest. Jednakże nie będziemy mieli tutaj do czynienia z historią, którą wszyscy znają. James Gunn przedstawia nam natomiast zaskakujący nowy gatunek filmowy, którym jest horror o superbohaterach.

Czy fanom filmów grozy spodoba się reżyserski eksperyment? Czy potwór przypominający Spidermana zda egzamin? O tym dowiedzieć się można tylko w jeden sposób — idąc do kina. A jeśli do kina to tylko do sieci Helios. Więc na co dłużej czekasz? Rezerwuj bilety!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − 6 =