„Z najwyższego szczytu” w Kinie Konesera

Już w marcu w Kinie Konesera będzie można obejrzeć film „Z najwyższego szczytu”. Ta produkcja skierowana jest do miłośników kameralnych filmów z dawką humoru. Wszyscy, którzy chcą odpocząć od kina przepełnionego efektami specjalnymi, koniecznie muszą się na niego udać.

„Z najwyższego szczytu”  („Tout là-haut”) to francuski film w reżyserii Serge’a Hazamaviciusa, który swoją światową premierę miał w lutym 2017 roku, lecz dopiero w 2019 roku dotarł do polskich kin.

Produkcja ta opowiada historię Scotta (Kev Adams), który jest utalentowanym, młodym snowboardzistą. Posiada on jedno marzenie — pragnie zrobić to, czego nie dokonał jeszcze nikt przed nim. Chce zdobyć szczyt Mount Everest i zjechać z niego najbardziej stromą i niebezpieczną trasą. Aby tego dokonać, przyjeżdża do Chamonix, miejscowości, która znana jest jako światowa stolica narciarstwa. Tam niespodziewanie spotyka byłego mistrza świata (w którego wciela się Vincent Elbaz), pracującego jako przewodnik górski. Czy to spotkanie odmieni dotychczasowe życie Scotta?

Kino Helios zaprasza na projekcję tego filmu już 20 marca.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *