Victoria’s Secret 2018. Aniołki na nowojorskim wybiegu

Victoria's SecretTysiące świateł, setki wyselekcjonowanych widzów, na wybiegu największe muzyczne gwiazdy i one – Aniołki Victoria’s Secret. Tegoroczne show odbyło się w Nowym Jorku. W telewizji widzowie zobaczą cały pokaz już w grudniu. Jak prezentowały się modelki na wybiegu? Kto błyszczał najjaśniej?

Pokaz Victoria’s Secret 2018 już za nami. Modelki z całego świata wystąpiły na wybiegu w Nowym Jorku w miniony piątek. Widzowie będą mogli podziwiać efekty show już 2 grudnia. To wtedy program zostanie wyemitowany w amerykańskiej stacji telewizyjnej ABC. Mimo to, w internecie pojawiły się już pierwsze zdjęcia i filmiki, nakręcone zarówno przez widzów, jak i same gwiazdy.

Dream Angels Fantasy Bra

Co roku inny, co roku piękniejszy i droższy. Mowa o Fantasy Bra, czyli biustonoszu wykonanym z drogich kamieni, głównie diamentów. Wszyscy fani Victoria’s Secret wiedzą, że jego prezentacja to najbardziej prestiżowy moment podczas całego show. Modelka, która zostanie wybrana, aby go założyć, staje się tym samym największą gwiazdą pokazu.

W tym roku zaszczyt założenia Fantasy Bra dostąpił szwedzką modelkę, Elsę Hosk. Aniołek VS związany jest z tą marką już od 8 lat. Elsa zdecydowanie zasłużyła na to wyjątkowe wyróżnienie. Oczy wszystkich widzów były zwrócone właśnie na nią.

View this post on Instagram

✨ahhhhh the dream angels fantasy bra✨

A post shared by elsa hosk (@hoskelsa) on

Wielkie powroty, wielkie pożegnania

W tym roku pokaz Victoria’s Secret, najbardziej luksusowej marki produkująca bieliznę, odzież oraz kosmetyki dla kobiet, był bardzo wyjątkowy. Na wybieg po dwóch latach nieobecności wróciła Behati Prinsloo Levine – namibijska modelka, prywatnie żona wokalisty zespołu Maroon 5, Adama Levine’a. Behati jest od wielu lat jedną z największych gwiazd marki. Na pokazach w Paryżu w 2016 roku, a także z Szanghaju w 2017 roku, nie pojawiła się, ponieważ została dwukrotnie mamą. Urodziła w tym czasie dwie córeczki. Przez długi czas nie było wiadomo, czy modelka powróci do udziału w tegorocznym pokazie bielizny VS. Sama zainteresowana potwierdziła doniesienia w programie telewizyjnym „Watch What Happens Live”, 9 października 2018 roku.

Z powrotu Behati najbardziej cieszyła się jej przyjaciółka, również aniołek Victoria’s Secret, Candice Swanepoel. Modelki znają się od wielu lat. W tym samym czasie urodziły dzieci – Candice jest mamą dwóch chłopców. Będąc w drugiej ciąży, wystąpiła na zeszłorocznym pokazie VS w Szanghaju. Miesiąc później poinformowała swoich fanów o szczęśliwej nowinie. W tym roku obie panie ponownie mogły radować się swoją obecnością.

Tak się cieszę, że mogę dzielić się z Tobą niezliczoną ilością niezapomnianych chwil. W pracy i życiu. Spotkałyśmy się na naszym pierwszym pokazie Victoria’s Secret w 2007 roku. Pochodzimy z Południowej Afryki. To samo w sobie jest czymś, czego nie można wytłumaczyć… W tym samym czasie urodziłyśmy nasze dzieci.  A teraz znowu dzielimy się z Wami zdjęciami zza kulis… Jesteś moją siostrą, kocham cię – napisała Candice o swojej przyjaciółce na Instagramie.

Z pokazem Victoria’s Secret pożegnała się Adriana Lima. Brazylijka była związana z marką przez 19 lat. W tym roku obchodziła 37 urodziny. O jej odejściu spekulowano od dawna, lecz zarówno właściciele VS, jak i sama modelka, nie potwierdzili tych plotek. Adriana w dniu tegorocznego pokazu opublikowała w internecie specjalny filmik, w którym dziękuje wszystkim za długoletnią współpracę. W piątek wystąpiła jako aniołek po raz ostatni.

Muzyczni goście

Co roku na wybiegach modelkom towarzyszą największe muzyczne gwiazdy. Również tym razem organizatorzy postarali się, aby zarówno widzowie obecni podczas pokazu, jaki i ci przed telewizorami, mogli posłuchać największych przebojów ostatnich miesięcy.

Aniołki VS poruszały się po wybiegu do piosenek wykonawców z całego świata. Na scenie pojawili się między innymi: Kanadyjczyk Shawn Mendes z piosenką „Lost in Japan”, Brytyjka Rita Ora wykonująca swój najnowszy hit „Let You Love Me” czy amerykański duet The Chainsmokers w utworze „This Feeling”, gdzie gościnnie wystąpiła również piosenkarka Kelsea Ballerini.

Kiedy będzie można zobaczyć show w polskiej telewizji? Wszyscy fani już teraz mogą się cieszyć, ponieważ pokaz Victoria’s Secret 2018 będzie można obejrzeć w stacji TVN Style, 7 grudnia 2018 roku.

fot. Instagram, Gigi Hadid