10 najciekawszych INFO ze świata seriali – Odcinek 11

serialeOdcinek 11 będzie pełen wrażeń. „DC’s Legends of tomorrow” nabierają realnej formy i już niebawem wkroczą do ramówki CW kosząc konkurencję. Supergirl rozbuja fanów nowym zwiastunem, a jeszcze do niedawna martwi „Herosi” staną do walki ze złoczyńcami. Oto bomba w postaci serialowych informacji z 11-17 maja – nie możecie tego przegapić!

1. Sherlock na urlopie

Zaczynamy od mniej miłej części INFO ze świata seriali. Fani „Sherlocka” stacji BBC uzbrójcie się w cierpliwość, bo długo nie zobaczycie kolejnych przygód detektywa. Poza świątecznym odcinkiem, który zapowiedziany jest na Boże Narodzenie 2015 roku, nie dostaniemy ani jednego epizodu produkcji. Ekipa na plan zdjęciowy 4 sezonu wejdzie dopiero za rok, a odcinki zobaczymy na przełomie 2016/2017 roku. Oj musimy trochę poczekać…

2. Więcej mięcha

Nawet pijackie wpadki nie straszne są twórcom „The Walking Dead”. W Atlacie właśnie ruszyły zdjęcia do 6. sezonu serialu. W związku z tym twórcy zdradzili ciekawą informację na temat przyszłych odcinków. SPOILER! Osią fabularną w 6 sezonie będzie historia Wilków – grupy morderców, których celem będzie upragniona przez głównych bohaterów Aleksandria. Wilki będą sterować i wykorzystywać zombie do ataków na ludzi.

3. Supergirl?

No to bum! Kuzynka Clarka Kenta zapragnęła ratować świat i od listopada będziemy mieli okazję śledzić jej poczynania na kanale CBS. Jesteście ciekawi jak prezentuje się heroska? Oglądajcie:

4. Zimowe X

W końcu jakieś konkrety na temat reaktywacji „Z archiwum X”. Stacja FOX podaje oficjalnie, że premiera nowego 10. sezonu nastąpi zimą 2016 roku (prawdopodobnie z innymi serialami w midseasonie). Skoro tyle czekaliśmy, to jeszcze te pół roku damy radę, prawda?

5. CSI: film telewizyjny

Wszystkie „Kryminalne zagadki…” muszą mieć kiedyś swój koniec. I tak jak „Kryminalne zagadki Miami” zakończono na 10 sezonie, tak „Las Vegas” doczeka się telewizyjnego filmu, który zamknie wszystkie wątki produkcji. Na 2-godzinny finał z udziałem całej oryginalnej obsady poczekamy do 27 września, kiedy to stacja CBS wyemituje odcinek.

6. Pamiętniki wampirów – odcinek 6486

To, że aktorka, która gra główną rolę w serialu chce odejść z produkcji, a serial będzie nadal kontynuowany nie stanowi już problemu dla twórców. Ta reguła potwierdza się w przypadku „Pamiętników wampirów”. Regularną obsadę opuszcza Nina Doborev, a serial będzie kontynuowany jeszcze przez kilka lat! Tak twierdzi Mark Pedowitz – prezes stacji CW. W produkcji o wampirach widzi potencjał i chce, by marka była nadal rozwijana. Sytuacja zaczyna przypominać perypetie książkowego odpowiednika serialu. Ale tam choć autorów książek było kilku, główni bohaterzy pozostali do końca.

Heroes-Reborn7. O herosach słów kilka

No i w końcu doczekaliśmy się. Oto pierwszy plakat zapowiadający produkcję „Heroes: Reborn”, o której niby było głośno, ale nikt tak naprawdę nic nie wiedział. Teraz twórcy poza plakatem przekazali informację, że akcja serialu rozgrywać się będzie bezpośrednio po wydarzeniach z „Heroesów”, a głównym antagonistą zostaje SPOILER! mężczyzna, który poluje na ludzi z mocami.

8. Młodzi tytani

Jakby mało było seriali komiksowych w amerykańskiej TV, stacja TNT zaczyna prace nad serialową adaptacją komiksu DC „Titans”. Kevin Reilly (producent) powiedział, że nie chce, aby serial był głupkowata rozwałką z elementami science fiction. Produkcja ma poruszać poważne problemy dorastania. Na efekty pracy ekipy przyjdzie nam poczekać, choć nie oszukujmy się… poważne problemy nastolatków? Nie brzmi zbyt zachęcająco.

9. Ten zły

Stacja ABC Family skompletowała już całą obsadę serialu „Shadowhunters”, który powstaje na podstawie bestsellerowej serii książek „Dary Anioła”. 16 maja dowiedzieliśmy się, że Alan Van Sprang wcieli się w największego wroga bohaterów – Valentina. Przypominamy, że w kinowej wersji rolę tę grał Jonathan Rhys Meyers („Dynastia Tudorów”, „Dracula”).

MV5BMTQ5Nzg2Nzg3M15BMl5BanBnXkFtZTcwMTEzNjQwNg@@-horz

Źródło: IMDb.com

10.Telewizyjny szturm DC Comics

Zimową porą czeka nas petarda, a odpowiedzialna za nią będzie stacja CW i jej najmocniej promowana ostatnio produkcja „DC’s Legends of Tomorrow”. Ma ona być ściśle powiązana z serialami „Arrow” i „Flash”. A już teraz zachęcamy do obejrzenia zwiastuna, który jak na realia telewizyjne naprawdę wbija w fotel:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *