10 najciekawszych INFO ze świata seriali – Odcinek 1

11004195_801718039904253_572200778_nOd dzisiaj ruszamy z nowym cyklem. Raz w tygodniu dostaniecie 10 najciekawszych informacji ze świata seriali. Oto dziesięć wybranych informacji z pierwszego tygodnia marca.

1. Udane/nieudane debiuty polskich seriali

Tylko niektóre nowe, polskie produkcje okazały się strzałem w dziesiątkę. „Strażacy” w swoim paśmie telewizyjnym osiągnęli najwyższy wynik. Z kolei „Nie rób scen” oraz „Mąż czy nie mąż” fenomenalną porażkę. Przed nami jeszcze sporo odcinków i ta sytuacja może ulec zmianie.

2. Salem

Stacja telewizyjna WGM America wypuściła do sieci wiralowe plakaty drugiego sezonu „Salem”. Twórcy przeszli samych siebie! Przypominamy, że premiera już 5 kwietnia.

1salem

Źródło: WGM America

2salem

Źródło: WGM America

3salem

Źródło: WGM America


 

 

 

 

 

 

 

3. Koniec „Glee”

Jeden z lepszych seriali właśnie kończy swój żywot. Finałowe odcinki 6 sezonu „Glee” będziemy mogli obejrzeć już 20 marca. Czy to aby na pewno dobra decyzja?

4. Niezniszczalny serial

Sylwester Stallone znów szokuje. Mimo finansowej klapy 3 części „Niezniszczalnych” zapowiedział kolejny sequel. Teraz ponownie wprowadził fanów w osłupienie. Razem ze stacją FOX podejmują się stworzenia serialowej wersji hitu. Póki co nie mamy więcej informacji, a szkoda!

5. Dom grozy 2 (promo)

W sieci zadebiutowało kolejne promo 2 sezonu „Domu grozy” z Evą Green w roli głównej. Co ciekawego wydarzy się w domu najpopularniejszych bestii i potworów kultury? Premiera 10 maja w Showtime. Zapraszamy do oglądania.

SUPERGIRL-First-Look-Image-Full-Body

6. Superfotki?

Praca nad serialem o kuzynce Supermana wre. Twórcy opublikowali zdjęcia, na których widzimy superbohaterkę w stroju. Hit czy kit?

7. Kontynuacja „Biblii” 

Serial „Biblia” okazał się zeszłorocznym hitem. Stąd też nie trzeba było czekać długo na jego kontynuację. Stacja NBC 5 kwietnia zaprezentuje nam ciąg dalszy wydarzeń z biblijnego serialu. „A.D. The Bible Continuation” – Ukrzyżowanie, to tylko początek.

8. Start „Przypadków Cezarego P.”

Już 8 marca będziemy mieli okazję obejrzeć pierwszy serial polskiej stacji PULS. „Przypadki Cezarego P.” jak zapowiadają twórcy będą mieszanką zabawy i humoru na najwyższym poziomie. Czy aby na pewno ?

9. Meggie Smith opuszcza „Downton Abbey”

Maggie Smith, szerszemu gronu znana jako Minerwa McGonagall z „Harry’ego Pottera”, chce opuścić ekipę serialu „Downton Abbey”. Aktorka twierdzi, że akcja zaczyna powoli stawać się absurdalna i nie widzi możliwości kontynuacji.

10. Kolejny antagonista w „Arrow”

Twórcy „Arrow” już nie raz pożyczyli sobie wrogów Mrocznego Rycerza, by podkręcić akcję serialu. Tym razem w produkcji ma pojawić się nowy łotr, który będzie synem Bruce’a Wayne’a (Batman). Absurdów ciąg dalszy…

Za tydzień kolejne newsy ze świata seriali. Ciekawe czym tym razem zaskoczy nas świat seriali.

Źródło: Spoilertv.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *