Edyta Bartosiewicz w klubie B90

bartosiewiczEdyta Bartosiewicz wraca z trasa koncertową, podczas której będzie promować wydany jesienią album „Love & more…”. Nie zabraknie również utworów z poprzedniej płyty „Renovatio”. Koncert odbędzie się już w najbliższą niedziele 9 listopada w klubie B90 w Gdańsku.

Edyta zadebiutowała pod koniec lat 80. Jej twórczości nie trzeba po raz kolejny przedstawiać. Nagrane przez wokalistkę piosenki do dziś przewijają się w wielu polskich filmowych produkcjach. Artystka od debiutu wydała cztery albumy na których pojawiły się utwory takie jak „Sen”, „Zegar” czy „Opowieść” do roku 1999, po tym okresie nastąpiła aż 15-letnia przerwa. Kolejny album „Renovatio” wydany został dopiero w roku 2013. Podczas najbliższego koncertu usłyszymy również utwory z najnowszej płyty „Love & more…”, która jest reedycją pierwszej płyty Love z roku 1992 oraz zawierać będzie nowe utwory.

Bilety są dostępne w klubie B90 oraz na www.stodola.plwww.ebilet.pl www.eventim.plwww.ticketpro.pl,www.tickets.soundrive.pl. Cena biletów: przedsprzedaż – 75 zł / w dniu koncertu – 85 zł. Początek koncertu o godzineie 19.00, przed koncertem Edyty Bartosiewicz wystąpi Leski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *