21/10/2024

CDN

TWOJA GAZETA STUDENCKA

AstroCDN. Horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku.

4 min read
astrologia

AstroCDN to nowa seria artykułów, w której będziesz mógł przeczytać o swojej najbliższej przyszłości. Co miesiąc publikowany będzie horoskop dla każdego znaku zodiaku. Możesz dowiedzieć się, jaki znak jest Ci przyjazny w danym miesiącu, kogo lepiej unikać i w jaki aspekt życia włożyć najwięcej energii.

Horoskop na okres 21 października – 20 listopada

Waga

Wago, w tym tygodniu kończy się Twój sezon, ale to nie znaczy, że czas poddać się jesiennej chandrze. W październiku i listopadzie znajdź więcej chwil dla siebie. Zrób sobie kubek gorącej herbaty, usiądź pod kocem i obejrzyj film lub poczytaj książkę. Jesieniarskie wieczory są Ci teraz potrzebne.

Przyjazne znaki: Rak, Skorpion

Uważaj na: Byka

Szczęśliwa liczba: 7

Skorpion

Skorpionie, nadchodzi Twój sezon. To idealny moment, abyś rozwinął swoje skrzydła i pokazał, na co cię stać w pracy lub na uczelni. Nie zapomnij jednak o odpoczynku w połowie listopada. Twój zapas energii może się nagle skończyć, jeśli weźmiesz na siebie zbyt dużo obowiązków.

Przyjazne znaki: Ryby, Koziorożec

Uważaj na: Lwa

Szczęśliwa liczba: 23

Strzelec

Atmosfera w Twojej pracy ostatnio była gęsta, ale pod koniec października powietrze się oczyści, a Ty zyskasz nowe możliwości. Na przestrzeni miesiąca czeka Cię drobny przypływ gotówki, w sam raz na studencką kieszeń. Częściej niż zwykle pozwól sobie na poranną kawkę na mieście lub drinki ze znajomymi. Spróbuj się trochę rozerwać i zainwestować w siebie.

Przyjazne znaki: Wodnik, Byk

Uważaj na: Bliźnięta

Szczęśliwa liczba: 19

Koziorożec

Jesienny wiatr przywiewa trudne momenty w relacjach dla Koziorożców. Nad kontaktem z ważną dla Ciebie osobą zawisną czarne chmury. Pamiętaj, że tylko Ty masz władzę nad swoimi emocjami. Nie daj się sprowokować, bo możesz powiedzieć coś, czego będziesz potem żałować. Początek listopada przyniesie spokojniejsze chwile i będziesz mógł się zrelaksować.

Przyjazne znaki: Rak, Ryby

Uważaj na: Wodnika

Szczęśliwa liczba: 28

Wodnik

Wodniku, ten miesiąc będzie obfitował w spotkania towarzyskie. Może odnowisz starą relację lub ktoś zupełnie nowy stanie na Twojej drodze? Postaraj się być otwarty na ludzi i uśmiechaj się dużo. Bycie przyjaznym przyciągnie do ciebie dobrą energię, a inni z chęcią będą wykonywać twoje prośby i słuchać twoich rad. Dotyczy to nie tylko życia prywatnego, ale też pracy i uczelni. Możesz liczyć na sukcesy akademickie lub podwyżkę.

Przyjazne znaki: Baran, Byk

Uważaj na: Bliźnięta

Szczęśliwa liczba: 24

Ryby

W tym miesiącu Rybom będzie brakowało zorganizowania. Przygotowanie stroju na Halloween, nauka, wieczorne treningi- nic z tego, jeśli dalej będziesz tracić czas na wielogodzinne maratony ulubionego serialu. Postaraj się trzymać planu nawet, jeśli musisz zrobić zadanie, które wydaje ci się żmudne. W przyszłości takie podejście zaowocuje i już w połowie listopada zobaczysz satysfakcjonujące efekty.

Przyjazne znaki: Wodnik, Bliźnięta

Uważaj na: Ryby

Szczęśliwa liczba: 4

Baran

Za oknem robi się coraz chłodniej, ale w Twoim sercu temperatura wzrośnie. Ten miesiąc to dobry moment na randkę z Twoim partnerem lub na nawiązanie nowej relacji. Baranie, czas się odważyć i zagadać. Może on/ona czuje to samo?

Przyjazne znaki: Wodnik, Koziorożec

Uważaj na: Barana

Szczęśliwa liczba: 10

Byk

Byku, ostatnio ciężko pracowałeś. Daj sobie chwilę wytchnienia w październiku- wyjdź na spacer lub weź trochę wolnego. Nic złego się nie stanie, jeśli na jeden dzień przestaniesz być produktywny. Jeśli chodzi o listopad, powinieneś szczególnie zadbać o swoje relacje. Dla swoich bliskich jesteś ważniejszy niż może Ci się wydawać. Odwiedź rodzinę lub wyjedź gdzieś ze znajomymi, aby zacieśnić więzy.

Przyjazne znaki: Wodnik, Baran

Uważaj na: Ryby

Szczęśliwa liczba: 49

Bliźnięta

Jesienna pogoda odpowiada Twojej naturze- czasem słońce, czasem deszcz. W tym miesiącu Bliźnięta mogą poczuć się bardziej wrażliwe i reagować gwałtownie na drobne niepowodzenia. Pamiętaj, że Twoi bliscy mają dobre intencje, więc postaraj się na nich nie wyładowywać negatywnych emocji. Listopad przyniesie Ci spokój tylko jeśli przyjmiesz pomocną dłoń, która zostanie w Twoją stronę wyciągnięta.

Przyjazne znaki: Ryby, Waga

Uważaj na: Skorpiona

Szczęśliwa liczba: 53

Rak

Raku, źle znosisz koniec wakacji i coraz krótsze dni. W najbliższych tygodniach uda ci się w końcu dojrzeć piękno w jesiennej aurze dzięki osobie spod znaku Skorpiona. Czy wytrwacie razem do Sylwestra, czy wasza znajomość skończy się na halloweenowej imprezie? To zależy od Ciebie.

Przyjazne znaki: Skorpion, Panna

Uważaj na: Lwa

Szczęśliwa liczba: 1

Lew

Lwie, na pewno nie chcesz nikogo zranić, ale pamiętaj, że nawet najgorsza prawda jest lepsza niż piękne kłamstwo. W tym miesiącu postaw na szczerość w relacjach z Twoimi bliskimi. Jeśli zataiłeś coś w przeszłości, to dobry czas, aby wyjawić sekret. W listopadzie zaopatrz się w miód i czosnek- będziesz przyciągać do siebie drobne przeziębienia i grypy.

Przyjazne znaki: Wodnik

Uważaj na: Ryby, Strzelca

Szczęśliwa liczba: 47

Panna

Panno, za dużo czasu spędzasz w jednym miejscu. W najbliższym czasie przydałby Ci się krótki wyjazd nad morze lub w góry, aby zmienić perspektywę. Może Twoje problemy będą wydawały się mniej istotne, gdy będziesz o nich myśleć poza domem? W listopadzie skup się na pracy i przyłóż się do powierzanych ci zadań. Będziesz mogła liczyć na awans lub podwyżkę.

Przyjazne znaki: Bliźnięta, Wodnik

Uważaj na: Skorpiona